טרגדיה בברצלונה

הוריו של בן ה-7 שנהרג בברצלונה משחזרים לראשונה: "שמעתי צעקות - דרור נפל מהחלון"

שבועיים אחרי שבנם נפל אל מותו מחלון דירת הנופש בברצלונה, הוריו של דרור סמדג'ה בן ה-7 מדברים בפעם הראשונה. הם מספרים על הילד המיוחד שאיבדו, ועל הרגע הנורא מכל שבו הסתיימה חופשת הקיץ המשפחתית בטרגדיה
איציק זוארץ
17 ביולי 2022
22:45

"סביבות 08:30 בבוקר, אני בחדר מתארגן ופתאום שומע צעקות 'דרור נפל מהחלון'. זה מרגיש לי כמו חלום שמסרב להיגמר. זה לא נתפס", חגי סמדג'ה, אביו של בן ה-7 שנפל אל מותו בחופשה בברצלונה, משחזר את הרגעים הטרגיים בפני כאן חדשות, לראשונה מאז התאונה שגבתה את חייו של בנו לפני שבועיים.

צפו בכתבה מתוך חדשות הערב

באקורד הנורא הזה הסתיים הטיול של משפחת סמדג'ה, משפחה צעירה מבאר שבע בת חמישה נפשות, טיול אותו תכננו במשך חצי שנה. יפעת, אמו של דרור, סיפרה כי זאת הייתה החופשה הראשונה בחו"ל עבור הילדים ולכן הם מאוד התרגשו לקראתה. "טיילנו ארבעה ימים בפירנאים", נאנחה יפעת. "היה כיף, הייתה תחושה של משפחתיות וכל מה שחלמנו עליו". אחרי הפירנאים הם הגיעו לדירה ששכרו בברצלונה, שהייתה אמורה להיות הבית שלהם למשך חודש - ואז קרה הנורא מכול.

"היה ילד קסם ושופע חיוכים". דרור סמדג'ה

דרור נפל מהקומה השישית של הדירה במלון בזמן חופשה משפחתית בברצלונה, לפני שבועיים. בבוקר הראשון שלהם בברצלונה, בזמן שהם התארגנו לארוחת הבוקר, דרור שמע ילדים משחקים כדורגל בחוץ ו"רצה לצפות בהם מקרוב. בשנייה ארורה אחת הוא נפל אל מותו כשנשען על החלון", כך סיפרו הוריו יפעת וחגי. 

בן ה-7 הותיר אחריו הורים ושתי אחיות בנות תשע ושלוש וחצי. "דרור היה ילד קסם, פיקח וחברותי ושופע חיוכים, טוב לב ורגיש לזולת. אהב מאוד בעלי חיים, לפתור חידות בחשבון ולטייל בטבע עם משפחתו. הוא אהד את קבוצת הכדורגל של הפועל באר שבע וזכה להיות עם אביו בניצחון הקבוצה בגמר גביע המדינה האחרון", סיפרו הוריו.