דלק
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

ליברמן: ב-1.8 נוריד את מחירי הבנזין

שר האוצר אמר בכאן רשת ב כי מקור התקציב להוזלת הבלו יבוא מדיבידנדים של חברות ממשלתיות. עוד אמר כי בכוונתו לסיים הסכם קיבוצי עם המורים בשבוע הבא • אתמול הודיעה חברת הטואלטיקה "קימברלי קלארק" על עליית מחירים • החברה משווקת מוצרי היגיינה, טיפוח וניקיון הבית
הבוקר הזה עם אריה גולן
19 ביולי 2022
06:53
עודכן ב 07:33

שר האוצר, אביגדור ליברמן, אומר הבוקר (שלישי) כי ב-1 באוגוסט יורדו מחירי הבנזין. בריאיון לאריה גולן בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב התייחס ליברמן לעליית המחירים ואמר כי הממשלה גבתה דיבידנדים ל 1.4 מיליארד שקלים מחברות ממשלתיות וזה יהיה מקור התקציב להורדת הבלו. "אנחנו בודקים מקורות תקציב ולא מפזרים סתם הצהרות", אמר ליברמן. הוא דיבר על יעדיו ואמר כי בכוונתו לסיים בשבוע הבא הסכם קיבוצי עם המורים.

האזינו לריאיון בכאן רשת ב

אחרי הלחם המפוקח, הביצים, החשמל והדלק - אתמול הודיעה חברת הטואלטיקה "קימברלי קלארק", על עליית מחירים של בין 5.5% ל-9.6% במוצריה, החל מ-14 באוגוסט. במוצרים שמשווקת החברה - ניירות טואלט, חיתולים, מגבונים, מוצרי היגיינה, טיפוח וניקיון הבית.

מתי המחירים יפסיקו לעלות? |האזינו לעוד יום

לפני כשבועיים הודיעה משווקת המזון "דיפלומט" לרשתות המזון והשיווק על כוונתה לשלוח מחירונים חדשים למוצריה. בחודש ינואר דיפלומט הכריזה על הכוונה לייקר את מוצריה, אך בעקבות הביקורת הציבורית הודיעה על דחיית המהלך עד לאחרי פסח.

דיפלומט אחראית על ייבוא של עשרות מותגים מוכרים בסל הקניות הישראלי, ובהם: קטשופ היינץ, חמאת מזולה, קפה ג'ייקובס, עוגיות אוריאו, טונה סטארקיסט, פרינגלס, שוקולד מילקה, המוצרים של ג'ילט, החיתולים של פמפרס, אבקת הכביסה טייד ועוד.