ס', דודו של החשוד ברצח בנתניה
צילום: כאן חדשות

"באנו להציל את אחותי": העד לרצח בנתניה - מדבר

תושב נתניה בן 32, חשוד שרצח הלילה את בן הזוג של אמו. בחקירתו טען שרק ניסה להגן על האם מפני בן הזוג שהיה אלים כלפיה. בריאיון בלעדי לכאן חדשות שחזר דודו של החשוד, שהיה לצידו בזירה, את מה שקרה שם | בלעדי
הדס גרינברג
19 ביולי 2022
22:45

סמוך לעשר וחצי בלילה אתמול נשמעו צעקות מדירה ברחוב דוד ילין בנתניה. כשהגיעו כוחות המשטרה הם גילו גבר בן 32 שדקר את בן זוגה של אימו, בן 57. כעבור זמן קצר נאלצו לקבוע את מותו בבית החולים לניאדו. היום (שלישי) שודר בחדשות הערב בכאן 11 ריאיון בלעדי עם ס', שהיה עד לרצח בן הזוג של אחותו.

"הבן של אחותי קרא (לי) ונכנסתי", הוא סיפר. "הוא (המנוח) היה שיכור. אלים, בן אדם אלים. הוא זרק את הסכין, התחיל לצעוק ובא אליי ואני פשוט עצרתי אותו עם הידיים. הוא יותר גדול וכמעט הפיל אותי. אנחנו באנו בשביל להציל את אחותי".

החשוד והאם סיפרו למשטרה בחקירתם כי אמש היא ביקשה להיפרד מהמנוח, בין היתר לאחר תקופה ארוכה שהיה אלים כלפיה וסבל מהתמכרות לאלכוהול. שניהם העידו כי המנוח איים שירצח אותם.

"אם היא רוצה להיפרד אז יש איזושהי סיבה, כי הייתה לו הבעיה של השתייה", אמר ס'. "היא כבר רצתה להיפרד ואנחנו באנו לדבר איתו בשביל לעזור לה להעביר דברים. הוא אמר 'אני לא הולך, אני אחתוך את הוורידים'".

י', שכן של הזוג סיפר לכאן חדשות כי החשוד ברצח פנה אליו לעזרה. "פתאום הייתה צעקה אחת גדולה ונהיה שקט. ירד אליי בחור צעיר והוא ביקש שאני אעזור לו", אמר י'. "הוא אמר לי 'הוא עומד למות, הוא ניסה לדקור את אימא שלי, אני לקחתי ממנו את הסכין ודקרתי אותו. תעשה טובה תזמין אמבולנס'".

היום סיפר לנו העד לרצח, על השיחה הכואבת שקיים עם אחותי. "דיברתי איתה, היא בהלם. יש לנו הורים חולים, והוא (החשוד) היה מטפל בהכול. ועכשיו, אני לא יודע. רק שאלוהים יעזור לנו". החשוד קשר את עצמו לאירוע, כעת ייאלצו במשטרה להגיע לחקר האמת, האם להמשיך ולייחס לו את סעיף הרצח או שמא יעלה כי אכן מדובר בהגנה עצמית ובאירוע שהסתיים בצורה טרגית.