-

בור נפער בבריכה פרטית בכרמי יוסף, גבר שנשאב לתוכו אותר ללא רוח חיים

הבור נפער במהלך מסיבה שנערכה במקום. גבר נוסף נפצע קל • יו"ר הוועד המקומי לכאן רשת ב: "כ-50 מטר מהבריכה יש מערה מוכרת". לפי חקירה ראשונית של המשטרה, בעל הבית לא ביקש היתר בנייה לבריכה, שבה נערכו מאות מסיבות
דניאל אלעזר והדס גרינברג
21 ביולי 2022
15:22
עודכן ב 20:26

גבר כבן 30 נהרג היום (חמישי) לאחר שנשאב לתוך בולען שנפער בקרקעית של בריכה פרטית בחצר בית ביישוב כרמי יוסף. הכוחות חיפשו אחריו במשך כארבע שעות ואיתרו אותו ללא רוח חיים. גבר נוסף, בן 34, נפצע קל. במקום נערכה מסיבת בריכה.

יו"ר הוועד המקומי של כרמי יוסף, איזי גורן, אמר בריאיון לזאב קם וקרן אוזן בתוכנית "כאן הערב" בכאן רשת ב כי "הבריכה הוקמה ללא היתר". לדבריו, במרחק כ-50 מטר ממנה יש מערה תת-קרקעית מוכרת וידועה, שקיימת שם מאז ומעולם. "כנראה שיש פה כמה חללים תת-קרקעיים והבריכה הייתה בדיוק מעל אחד מהם. כנראה שגם הייתה מפולת בנוסף, כי כל המים נשפכו בבת אחת".

האזינו לריאיון עם יו"ר הוועד המקומי של כרמי יוסף

לדברי מפקד האירוע, טפסר משנה אורן שישיצקי, בתוכנית, "הנעדר נבלע לתוך מנהרות תת-קרקעיות עם הקרע שנוצר בבריכה ושפיכת המים. אנחנו מנסים לאתר בכמה גזרות את הנקודה שבה הוא נלכד או ששטף המים הוציא אותו אליה. הורדנו מחלצים ועשינו מיפוי של המנהרות התת-קרקעיות". שישיצקי הוסיף כי "פעולות החילוץ צפויות להימשך שעות".