-

בעלי הווילה בה נפער הבולען לכאן חדשות: "לא יכולים לדעת מה קורה מתחת לבריכה"

בני הזוג, רחל ונתן מלר, חשודים בגרימת מוות ברשלנות, ניהול עסק ללא רישיון והלבנת הון • הלווייתו של כליל קמחי תתקיים מחר בבבית העלמין פרדס החיים בכפר סבא
דניאל אלעזר ויואב בורוביץ'
22 ביולי 2022
19:55

רחל ונתן מלר, בעלי הווילה שבה אירע אתמול האסון בכרמי יוסף בו נהרג כליל קמחי, הגיבו היום לחשדות נגדם. בשיחה עם כתב כאן חדשות ששודרה הערב (שישי) בתוכנית "השבוע" בכאן 11, אמרה רחל מלר "זה היה בולען. אנחנו לא יכולים לדעת מה יש פתאום מתחת לבריכה, לא יכולים לדעת מה קורה מתחת לבריכה".

בני הזוג חשודים בגרימת מוות ברשלנות, ניהול עסק ללא רישיון והלבנת הון. הבוקר, הורה בית המשפט על שחרורם למעצר בית. כפי שפורסם אתמול בכאן חדשות, כבר שנים רבות שהבית, "וילה גפן" בכרמי יוסף, שימש כעסק והושכר לאירועים ולינה, ובמקום התקיימו מסיבות רבות. הבית והבריכה עצמם נבנו לפני יותר מעשרים שנה, בלי שלבריכה הוצא היתר בניה כחוק.

רחל ורמי מלר, הבוקר בבית המשפט (צילום: כאן חדשות)

עורך דינם של החשודים, עורך הדין ציון אמיר, אמר לכתבנו: "לא מצליח להבין מדוע עצרו את בני הזוג האלה אתמול בלילה, למה היו צריכים לעבור את חווית המעצר כאילו מדובר באחרוני הפושעים. הם מלח הארץ, אנשים שמורגלים בלקיחת אחריות על כל דבר. יש בהם צער גדול מאד על הטרגדיה הבלתי נתפסת והמזעזעת הזאת".

הלווייתו של קמחי תתקיים מחר בשעה 22:30 בבית העלמין פרדס החיים בכפר סבא. רבים צפויים להגיע ללוות אותו בדרכו האחרונה.