סמליל הסרט "וואקאנדה לנצח"
צילום: אולפני מארוול

נחשף הטריילר לסרט ההמשך של "הפנתר השחור"

"שומרי הגלקסיה 3", "קפטן אמריקה 4", "ארבעת המופלאים" ושני סרטים חדשים בסדרת "הנוקמים", הם חלק מהכותרים החדשים עליהם הכריזו הלילה אולפני מארוול בכנס הקומיק-קון השנתי בסן דייגו • סרט ההמשך של "הפנתר השחור" יגיע לבתי הקולנוע בנובמבר הקרוב
אלון פרוכטר
24 ביולי 2022
06:51

אולפני הסרטים של "מארוול" חשפו הלילה (שבת) שורה של קדימונים וסרטים שמתוכננים לצאת לאקרנים בתקופה הקרובה. הסרטים, שיחתמו את השלב הרביעי ויפתחו את השלבים החמישי והשישי ביקום הקולנועי, מתוכננים לצאת בזה אחר זה מנובמבר הקרוב ועד 2025.

את עיקר תשומת הלב משכה הקרנת טיזר ראשון לסרט "הפנתר השחור: וואקאנדה לנצח". מדובר בסרט המשך לשובר הקופות "הפנתר השחור" משנת 2018, בו כיכב בתפקיד הראשי השחקן צ'דוויק בוזמן שמת מסרטן לפני שנתיים. הסרט החדש, בו משתתפות לטישה רייט, לופיטה ניונגו, דנאי גורירה ואנג'לה באסט, ייצא ב-11 בנובמבר השנה והוא יחתום את השלב הרביעי של היקום הקולנועי של מארוול.

את השלב החמישי של היקום הקולנועי ירכיבו בין היתר הסרטים "אנטמן והצרעה: קוונטומאניה" שמתוכנן להגיע לאקרנים ב-17 בפברואר 2023, הסרט השלישי בסדרת "שומרי הגלקסיה", שיגיע לאקרנים ב-5 במאי 2023 והסרט הרביעי בסדרת סרטי "קפטן אמריקה". הסרט שקיבל את השם "קפטן אמריקה: סדר עולמי חדש", מתוכנן לצאת ב-3 במאי 2024, ויככב בו אנתוני מאקי שמחליף את כריס אוונס בתפקיד.

סרטי "הנוקמים" שמתוכננים להגיע בשנת 2025 (צילום: מארוול)

את השלב השישי יפתח עיבוד חדש לסרט הקולנוע "ארבעת המופלאים", שמתוכנן לצאת ב-8 בנובמבר 2024. עוד הוכרז הלילה כי את "השלב השישי" ירכיבו גם שני סרטים חדשים בסדרת סרטי "הנוקמים" - "הנוקמים: שושלת קאנק" שיגיע לבתי הקולונוע ב-2 במאי 2025 ו"הנוקמים: מלחמות סודיות" שייצא ב-7 בנובמבר 2025.