ביונסה, גרייס ג'ונס, ארכיון
צילום: גטי אימג'ס

אחרי הסכסוך: ביונסה הקליטה שיר חדש עם הזמרת גרייס ג'ונס

לפני 7 שנים טענה ג'ונס בת ה-74 כי ביונסה וכוכבות נוספות כמותה מעתיקות ממנה • עכשיו מפרסם הדיילי מייל כי ג'ונס הקליטה איתה שיר שיופיע באלבום החדש של הזמרת שייצא ביום שישי הקרוב
אלון פרוכטר
24 ביולי 2022
13:13

חמישה ימים לפני שאלבומה החדש Renaissance משתחרר, אתר הדיילי מייל חשף הבוקר (ראשון) כי ביונסה שיתפה בו פעולה עם הזמרת ודוגמנית העבר הג'מייקנית גרייס ג'ונס. על פי הדיווח השיר שהשתיים הקליטו יחד נקרא Move ומדובר ברצועה העשירית באלבום.

שיתוף הפעולה המסקרן בין השתיים מגיע שבע שנים אחרי שג'ונס "לכלכה" על ביונסה בספרה האוטוביוגרפי I'll Never Write My Memoirs. בספר שיצא לאור בשנת 2015 הזכירה ג'ונס את ביונסה וטענה כי היא ושכמותה לא היו מקוריות ולמעשה העתיקו ממנה.

"הועתקתי כל כך על ידי אותן נשים שעשו הון, עד כדי שאנשים מניחים שאני כל כך עשירה", כתבה ג'ונס. "עשיתי דברים בשביל ההתרגשות, התעוזה, העובדה שזה היה חדש, לא בשביל הכסף". ג'ונס הזכירה את ביונסה, סיה, ליידי גאגא, ריהאנה ומדונה בהקשר זה.

ג'ונס בת ה-74 התפרסמה לראשונה במסגרת סצנת המועדונים הניו יורקית של שנות ה-70, בעיקר במועדון "סטודיו 54". בשנות ה-80 נודעה בעולם בזכות להיטיה Private Life, Pull Up The Bumper, I've Seen That Face Before ו-Slave To The Rhythm. בנוסף השתתפה בסרטי קולנוע בהם "קונאן המשמיד" לצד ארנולד שוורצנגר וגילמה את מיי-דיי בסרט "רצח בעיניים" בסדרת סרטי ג'יימס בונד.

אלבומה השביעי של ביונסה ישוחרר ביום שישי הקרוב. לפני חמישה שבועות שחררה הזמרת בת ה-40 סינגל ראשון ממנו Break My Soul, בו שיתפה פעולה עם הראפרית ביג פרידיה והשתמשה בקטע מלהיט הניינטיז Show Me Love של הזמרת רובין S.

תגיות:
ביונסה