-

תיעוד מתוך הבולען בבריכה בכרמי יוסף

כך זה נראה במצלמה של סמלת ג' וכלבתה, שנכנסו לחפש אחר כליל קמחי • אימו של כליל: "לקחו לי את הילד בגלל בצע כסף"
איתי בלומנטל
27 ביולי 2022
14:06
עודכן ב 02 אוגוסט 14:31

עדכון 02.08.22 || אימו של כליל קמחי ביקרה ביחידת עוקץ במתקן אדם, שם נפגשה עם סמלת מ׳ והכלבה אינגה שסייעה באיתורו. "לקחו לי את הילד בגלל בצע כסף", אמרה האם.

תיעוד שפורסם היום (רביעי) ממצלמה של סמלת ג' מעוקץ, שהותקנה על כלבתה אינגה, מספק הצצה לעומק הבולען שנפער בבריכה בכרמי יוסף, אליו נשאב כליל קמחי. הסמלת נכנסה לבולען, שעומקו 15 מטרים,  דרך הבריכה במסגרת החיפושים בשבוע שעבר אחר קמחי, בסופם נמצאה גופתו.

קמחי, בן 32 מתל אביב, נשאב לתוך הבולען שנפער בקרקעית הבריכה. אחרי ארבע שעות של חיפושים הוא אותר ללא רוח חיים בעומק האדמה. גבר נוסף, בן 34, נפצע קל. 

בעלי הווילה, רחל ונתן מלר, חשודים בגרימת מוות ברשלנות ושוהים במעצר בית אצל בתם בכפר סבא, לאחר שהשופטת הורתה על הרחקתם מיישובם.

דוח הבדיקה של חברה חיצונית, שבדקה בשנה שעברה את הבריכה בבעלות בני הזוג מלר, גילה שורה של ליקויים בבריכה. ממצאי הבדיקה מצאו כי מכשיר הסקימר, לניקוי הבריכה, הדרומי והמזרחי מבוטלים. בנוסף, טבעת האטימה נוזלת וישנה דליפה בקו הפיזור. כמו כן, יריעת ה-PVC בלויה, כולל ממצאי חלודה בקרקעית, וכמות גבוהה של מים נמצאה מתחת ליריעה.

לאחר האבחון, לחברה היו כמה המלצות לתיקון. נקבע כי יש להחליף את טבעת האטימה וקו הפיזור, עוד הומלץ להחליף את היריעה בשל חשש בין הלחמת PVC ישן לחדש, כולל המדרגות. כמו כן החברה המליצה להחליף שלוש יחידות סקימרים, כולל סלילת קווים.