עומר אדם, ארכיון
צילום: אריה לייב אברמס, פלאש 90

"הבטחות צריך לקיים": עומר אדם הכריז על מועדי הופעות הפיצוי לקהל

שתי ההופעות לקהל המאוכזב יתקיימו ב-18 ו-20 באוגוסט בלייב פארק ראשון לציון • בראשון שעבר עדכן הזמר את הקהל כי מי שרכש כרטיס והיה בהופעה והתאכזב יוכל לקבל כרטיס חדש ללא עלות • "כמו שעד היום לא אכזבתי, אני לעולם לא אאכזב", כתב אז
דורית אסרף מזרחי
28 ביולי 2022
14:22

שבועיים בדיוק לאחר שקיים את ההופעה בפארק הירקון שעוררה ביקורות של מעריצים בשל אורכה הקצר מהרגיל, הזמר עומר אדם הכריז היום (חמישי) על מועדי שתי הופעות פיצוי לקהל המאוכזב. ההופעות תתקיימנה ב-18 ו-20 באוגוסט באמפי לייב פארק בראשון לציון. "מילה זה מילה והבטחות צריך וחובה לקיים", כתב הזמר בפוסט שפרסם בחשבון האינסטגרם שלו. "כל מי שרכש כרטיס תישלח אליו הודעה עם קוד קופון לאחד התאריכים. מכבד אתכם ומחכה לכם".

View this post on Instagram

A post shared by Omer Adam (@omeradam)

רבים מבאי המופע שארך 58 דקות בלבד התלוננו ברשתות החברתיות על כך. "אכזבת אותי עומר, הופעה ראשונה שלי אצלך ומודה שציפיתי לרמה אחרת", כתבה אחת המעריצות של הזמר בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו. "לא שווה לצערי את ה-500 שקל, אין ספק שזו פעם ראשונה ואחרונה". מעריץ אחר כתב: "תתבייש, זה הזמן להחרים אותך". עוקב אחר כתב: "זלזול בקהל שלך שהגיע מכל הארץ".

בעקבות הסערה, ביום ראשון שעבר הודיע הזמר לקהל המאוכזב כי כל מי שרכש כרטיס והיה בהופעה והתאכזב יוכל לקבל כרטיס חדש ללא עלות. "אני חלק מכם ואתם ממני וכמו שעד היום לא אכזבתי, אני לעולם לא אאכזב. נקודה", כתב אז.