אנה דה-ארמס בתפקיד מרילין מונרו
צילום: נטפליקס

"בלונדינית": נטפליקס שחררה את הטריילר לסרט על מרילין מונרו

הסרט בכיכובה של אנה דה-ארמס יתמודד על פרס אריה הזהב בפסטיבל ונציה, ויעלה בענקית הסטרימינג ב-28 בספטמבר • עוד מככבים בסרט: אדריאן ברודי ("הפסנתרן"), ג'וליאן ניקולסון ("הסודות של איסטאון") ובובי קנאבלי ("יסמין הכחולה")
אלון פרוכטר
28 ביולי 2022
20:14

שבוע בדיוק לפני שהעולם יציין 60 שנה למותה של אגדת הקולנוע מרילין מונרו, ענקית הסטרימינג נטפליקס שחררה הערב (חמישי) את הטריילר הרשמי של "בלונדינית", סרט עלילתי, בדיוני ונועז על חייה של מונרו. הסרט בכיכובה של השחקנית אנה דה-ארמס ("רצח כתוב היטב", "לא זמן למות") מבוסס על הרומן רב המכר Blonde של ג'ויס קרול אוטס ויעלה ב-28 בספטמבר.

בחודש אפריל השנה עלה הסרט לכותרות כשאתר "הוליווד ריפורטר" דיווח לראשונה כי הסרט קיבל את סיווג הצפייה NC-17, שפירושו מיועד למבוגרים בלבד. מדובר למעשה בסרט הראשון בתולדות נטפליקס שקיבל סיווג צפייה מסוג זה.

את הסרט ביים אנדרו דומיניק שגם חתום על התסריט. מלבד דה-ארמס, מככבים בו גם ג'וליאן ניקולסון ("הסודות של איסטאון") בתפקיד אימה של מונרו, בובי קנאבלי בתפקיד אגדת הבייסבול ג'ו דימאג'יו שהיה בעלה השני של מונרו, וזוכה האוסקר אדריאן ברודי ("הפסנתרן") שמגלם את המחזאי ארתור מילר שהיה בעלה השלישי. השבוע הודיעו מארגני פסטיבל הסרטים של ונציה כי הסרט יוקרן בפסטיבל ויתמודד בתחרות הרשמית לפרס אריה הזהב.