מה שנשאר משני כלי הרכב
צילום: כבאות והצלה

חשד: חצה את ההפרדה, ונחת על הרכב של ניצן וענת

תושב הפזורה הבדואית שנהג ברכב השני הוא ההרוג השלישי בתאונה הקטלנית בכביש 6, הוא לא הוציא רישיון נהיגה מעולם ולפני שנה נתפס נוהג וזומן לדיון
איציק זוארץ
29 ביולי 2022
09:08
עודכן ב 09:59

התאונה הקטלנית במחלף קריית גת: נהג הרכב שפגע אמש (חמישי) ברכבם של ניצן משה וענת טל בכביש 6 ונהרג אף הוא, הוא תושב הפזורה הבדואית עלי אל אטראש, בן 24. לפי החשד, הוא נסע במהירות מופרזת, סטה מהנתיב, עף באוויר מעל התעלה המפרידה בין הנתיבים ונחת בעוצמה על רכבם של צמד הבכירים בחברת ICL, לשעבר "כימיקלים לישראל". עוד עלה מהחקירה כי הוא לא הוציא רישיון נהיגה מעולם, ולפני כשנה נתפס נוהג וזומן לדיון, שאמור היה להתקיים בחודשים הקרובים.

ניצן משה וענת טל שנהרגו בתאונה הקטלנית (צילומים: נטלי כהן קדוש)

ענת טל, בת 49 מקיבוץ בית קמה, הותירה אחריה בעל, ארבעה ילדים, ואת הוריה ואחיותיה. היא הייתה נשיאת חטיבת מוצרים תעשיתיים ב-ICL. ניצן משה, בן 50 מלהבים, הותיר אחריו אישה, ארבעה ילדים וזוג הורים. הוא היה סמנכ"ל בכיר לתפעול גלובלי בחברה.

מנכ"ל ICL כתב במכתב לעובדים: "מעבר לתרומתם העצומה לחברה, ענת וניצן היו בראש ובראשונה חברים טובים של כולנו, שתמיד היו שם כדי לתמוך ולסייע לנו – מנהלים ועובדים כאחד - בכל דבר. שניהם יחסרו לנו מאוד. אנחנו מחבקים בחיבוק חזק ואוהב את משפחותיהם היקרות ברגעים קשים מנשוא אלה, ונמשיך לתמוך בהם בכל דרך אפשרית. נזכור את ענת וניצן תמיד, והם לנצח יהיו חלק ממשפחת ICL".