מתייקרת: חפיסת שוקולד "מילקה"
צילום: כאן חדשות

המוצרים שדיפלומט מתעקשת לייקר

על אף שהצהירו על דחייה של עליות המחירים, בדיפלומט מתעקשים לייקר ארבעה מוצרים • בנוסף, הקמעונאית מבקשת מהרשתות אישור במייל להעלאות מחירים ב-1 בנובמבר
דנה ירקצי
02 באוגוסט 2022
21:37

חטיבת המזון של "דיפלומט" מתעקשת על עליית מחירים של ארבעה מוצרים: עוגיות "לוטוס", עוגיות "אוריאו", שוקולד "מילקה" וטונה "סטארקיסט". כך פורסם היום (שלישי) בחדשות הערב בכאן 11. על פי הפרסום, "דיפלומט" לא סיפקה היום את המוצרים הללו לקמעונאיות.

עוד פורסם הערב כי את העלאת מחירי המוצרים המדוברים הציעה "דיפלומט" לדחות בשלושה חודשים עד 1 בנובמבר, זאת בתנאי שרשתות השיווק יאשרו את ההעלאה במייל. על פי הפרסום, לא מדובר בחוזה של ממש, אלא בתיקוף תודעתי של עליית המחירים לאחר 1 בנובמבר.

אתמול הודיעה "דיפלומט" כי תעלה את המחירים אך תנפיק מתווה מבצעים שיעגנו את המחיר לפני ההתייקרות עד החגים. בנוסף הודיעו לרשתות השיווק כי חברה שלא תשתף איתה פעולה לא תסופק לה סחורה.

בעקבות ההודעה, כינסה היום ההסתדרות את ראשי הוועדים הגדולים במשק. במסגרת הישיבה ניתנה לוועדים לא להזמין מוצרים של חברות דיפלומט, שסטוביץ' וקימברלי קלארק לקראת החגים. במקביל גם הועלו צעדי המשך כחלק מהקמפיין שמובילה ההסתדרות נגד היבואניות הגדולות.