-
צילום: מוטי קרליץ, פלאש 90

"אוהבת אותך בלי גבולות": ההתכתבויות בין המורה שנעצרה בחשד לעבירות מין לתלמידה

המשטרה תבקש להאריך את מעצרה של המורה • התלונה הוגשה על ידי אימה של הנערה בעקבות התכתבויות שנחשפו בין בת ה-15 למורה • בנוסף, נחשף גם מכתב ובו כתבה המורה: "אוהבת אותך בלי גבולות" • בית המשפט הורה על שחרורה למעצר בית, המשטרה ביקשה לעכב את ההחלטה
חן ביאר
10 באוגוסט 2022
08:44
עודכן ב 12:50

המשטרה תבקש הבוקר (רביעי) מבית משפט השלום בקריות להאריך את מעצרה של המורה בת ה-37 מקיבוץ בצפון, החשודה בעבירות מין בתלמידה בת 15 בזמן שהייתה מחנכת הכיתה שלה. התלונה הוגשה על ידי אימה של הילדה בעקבות התכתבויות שנחשפו בינה לבין המורה. 

בהתכתבויות, שפורסמו בכאן חדשות, ביקשה המורה מהתלמידה לשלוח לה תמונות וכתבה: "שרופה לך על ה...". התלמידה ענתה שזה מביך אותה. בנוסף, נחשף מכתב שכתבה המורה לנערה. "בא לי לעזוב הכול ולבוא עכשיו לחבק אותך עד שהגוף יכאב. מרגישה את האהבה שלנו בחיבוק. אוהבת אותך בלי גבולות", כתבה המורה. 

בית המשפט בקריות הורה על שחרורה למעצר בית, אולם בעקבות בקשת המשטרה הוציא צו עיכוב ביצוע להחלטה כדי לאפשר הגשת ערעור. עורכת הדין שני אלקובי, שמייצגת את הנערה, אמרה כי החלטת בית המשפט הפתיעה אותה. "מדובר בילדה שלומדת בחינוך המיוחד עם בעיות נפשיות לא פשוטות. מצבה לא טוב, היא עברה כבר פעמיים התקפים של פוסט טראומה. היה ביניהן קשר שאותה תלמידה ראתה בו קשר רומנטי לכל דבר. המורה שלחה לתלמידה תמונות עירום", סיפרה אלקובי בריאיון לאסתי פרז בתוכנית "בחצי היום בכאן רשת ב. 

האזינו לריאיון עם עו"ד  שני אלקובי

המורה טענה בחקירתה שהיא נסחטה על ידי התלמידה לשעבר שהייתה "דומיננטית ואלימה". לטענתה, היא נאלצה להסכים למערכת היחסים המינית בשל "איומים באלימות פיזית ומילולית שספגה".

המשטרה מייחסת למורה קשר בעל אופי מיני עם התלמידה, שכלל פגישות שהתקיימו באזור בית הספר. במהלך החודשיים האחרונים נחקרה המורה פעמיים נוספות שלאחריהן לא נעצרה. אתמול נחקרה שוב ונעצרה. 

ההתכתבויות בין המורה לתלמידה (המורה באפור והנערה בשחור)

בעלה של המורה אמר היום בבית המשפט כי אשתו חפה מפשע וכי תפרו לה תיק. "אשתי הייתה המחנכת שלה ומאוד רצתה לעזור לה", אמר הבעל. לדבריו, בית הספר בו עבדה אשתו לא נתן לה מענה, זרק אותה והוציא אותה שעיר לעזאזל. "זה נפל עלינו כרעם ביום בהיר", אמרה אמה של המורה. "הנזק הנפשי שנגרם לה הוא נורא ולא יעבור לעולם".