חוגג ואברמוב
צילום: בית"ר ירושלים

חוגג העביר לאברמוב את הבעלות על בית"ר ירושלים

הקבוצה קיבלה הארכה להגשת תקציב וערבויות עד מחר בשעה 16:00, בעקבות התקדמות במו"מ מול אברמוב על הרכישה. ניר ברקת גייס תרומה בסך 2 מיליון שקלים כדי לסייע לאיש העסקים ברכישה - לאחר שאתמול הודיע שהוא מוותר על המהלך
יואב בורוביץ'
10 באוגוסט 2022
11:29
עודכן ב 14:41

בית"ר ירושלים קיבלה היום (רביעי) הארכה להגשת תקציב וערבויות לקבוצה עד מחר בשעה 16:00. זאת בעקבות התקדמות במשא ומתן מול ברק אברמוב על רכישת הקבוצה. בפגישה לילית שנערכה בינו לבין משה חוגג וניר ברקת הושגה עוד התקדמות, לאחר שראש עיריית ירושלים לשעבר גייס תרומה מחו"ל בסך של כשני מיליון שקלים, כדי לסייע לאברמוב במאמץ לרכישת המועדון. כעת משה חוגג מעביר את הבעלות על הקבוצה לאברמוב.

מכבים את המנורה? | האזינו לעוד יום 

הדדליין של בית"ר להעמדת תקציב וערבויות הוא 12:00 בצהריים, אך אברמוב הודיע שיבקש הארכה כי הוא מעוניין שוב ברכישת המועדון. זאת לאחר שאתמול  הצהיר שהוא מוותר על הרכישה. 

אתמול כינס הבעלים של הקבוצה, משה חוגג, מסיבת עיתונאים וקרא לעזרה כדי למנוע את ירידת הקבוצה לליגה הלאומית ואף אולי לליגה א'. חוגג יצא בפנייה לאברמוב: "אני מבטיח לך שאני, חבריי וסובביי נעשה הכול מהכול כדי לעזור לך".

לפני שנה משה חוגג פרסם בדף הפייסבוק שלו כי בכוונתו לעזוב את המועדון: "לא אמשיך להשקיע כספים במקום שבו לא מעריכים את תרומתי ולא מכבדים את משפחתי". עזיבתו קרתה עוד לפני האישומים נגדו, זאת בעקבות איומים מצד האוהדים על משפחתו ומיגור הגזענות ביציעי אצטדיון טדי עם חתימת השחקן עלי מוחמד.