אן הייש, ארכיון
צילום: גטי אימג'ס

שבוע לאחר שנפצעה אנושות בתאונת דרכים: אן הייש מתה מפצעיה

הייש, בת 53, השתתפה בעשרות סרטים בהם "לכשכש בכלב", "אני יודע מה עשית בקיץ האחרון" ו"שישה ימים שבעה לילות" לצד האריסון פורד • אלן דג'נרס, בת זוגה לשעבר, ספדה לה: "זה יום עצוב. שולחת את אהבתי לילדיה, למשפחתה וחבריה"
אלון פרוכטר
12 באוגוסט 2022
20:38

שבוע לאחר שנפצעה אנושות בתאונת דרכים בה הייתה מעורבת בלוס אנג'לס, השחקנית האמריקנית אן הייש מתה הערב (שישי) מפצעיה. הייש, בת 53, השתתפה בעשרות סרטי קולנוע, הידועים שבהם "לכשכש בכלב", "דוני בראסקו", "אני יודע מה עשית בקיץ האחרון" ו"שישה ימים, שבעה לילות" לצד האריסון פורד.

אן הייש והריסון פורד, מתוך "שישה ימים, שבעה לילות" (צילום: גטי אימג'ס)

ביום שישי שעבר התנגשה הייש עם רכבה במוסך של בית פרטי בשכונת מר ויסטה בלוס אנג'לס. על פי עדי ראייה שניסו לסייע לה, הייש נמלטה עם רכבה מהמקום. לאחר מכן, התנגשה בשנית בבית סמוך ורכבה עלה בלהבות.

אלן דג'נרס ואן הייש (צילום: גטי אימג'ס)

הייש שסבלה מכוויות מרובות חולצה מהמקום במצב קריטי ומאז הייתה שקועה בתרדמת. אתמול הודיעה משטרת לוס אנג'לס כי מבדיקה שבוצעה בבית החולים, עלה כי נמצאו סמים בדמה של הייש. לפנות בוקר הודיע נציג משפחתה כי השחקנית עברה פגיעה מוחית קשה וכי הוחלט לנתקה ממכשירי ההנשמה. עוד נמסר כי בעבר הביעה הסכמתה לתרומת איבריה, וכי עד ניתוקה ממכשיר ההנשמה בוחן הצוות הרפואי אילו איברים ניתן לתרום.

בשנות ה-90 ניהלה הייש מערכת יחסים מתוקשרת עם השחקן סטיב מרטין ועם הקומיקאית אלן דג'נרס. היא הניחה שני ילדים - הומר, בן 20, מנישואיה לצלם קולמן לפון ואטלס, בן 13, ממערכת יחסים שניהלה עם השחקן ג'יימס טאפר ("נקמה", "שקרים קטנים גדולים"). עם פרסום דבר מותה ספדה לה דג'נרס. בציוץ שפרסמה בחשבון הטוויטר שלה, כתבה: "זה יום עצוב. אני שולחת את אהבתי לילדיה של אן, למשפחתה וחבריה".