לירון ברמי, רכב הדורס
צילום: דוברות המשטרה

מי עבר את הצומת באדום? פרטים חדשים מחקירת הדריסה של לירון

הצומת בפתח תקווה בו נדרסה למוות ברמי בת ה-14 אינו מצולם ועדיין לא ברור למשטרה מי עבר אותו באור אדום - לירון או הנהג הדורס • הנהג, בן 40 תושב העיר, טען כי חצה בירוק את הצומת ושוחרר בתנאים מגבילים ויזומן שוב לחקירה • במשטרה גבו עדויות מאנשים נוספים שהיו בסביבה
הדס גרינברג
13 באוגוסט 2022
21:52

הקטל בדרכים: הצומת בפתח תקווה בו נדרסה הלילה (שבת) למוות לירון ברמי אינו מצולם ועדיין לא ברור למשטרה מי עבר אותו באור אדום - לירון או הנהג הדורס. כך דווח הערב בחדשות השבת בכאן 11. הנהג, בן 40 תושב העיר, נחקר אמש אחרי האירוע הטרגי וטען כי חצה בירוק את הצומת שבכביש 40. הוא שוחרר בתנאים מגבילים, הפקיד את דרכונו, ויזומן שוב לחקירה בימים הקרובים. עוד דווח בחדשות השבת כי במשטרה גבו עדויות מאנשים נוספים שהיו בסביבה ושגביית העדויות תמשך מחר.

אושרית ברמי, אימה של לירון, סיפרה היום בריאיון ליערה שפירא וסולימאן מסוודה בתוכנית הכול פוליטי בכאן 11 שאבא של חברה של ביתה התקשר אליה ואמר לה שלירון עשתה תאונה. "תוך כדי הנסיעה לבית החולים, קפצה לנו כתבה שרשמו בה תאונה קטלנית בפתח תקווה, וראיתי מוות, ישר קלטתי, התחלתי לבכות, הבנתי שזו הבת שלי".

עוד אמרה אושרית שבתה עברה ברמזור הולכי רגל באור ירוק והנהג פשוט נכנס בה. "הוא רצח אותה. אני מקווה שהוא ייקבל עונש חמור". על לירון אמרה: "ילדה כל כך חייכנית, חברותית, אהבה לעזור. היא הייתה כמו אמא שלי, דאגה לי. ילדה צנועה".