ג'וני דפ, ארכיון
צילום: גטי אימג'ס

אחרי 25 שנה: ג'וני דפ חוזר לכיסא הבמאי

את הסרט שיעסוק באמן האיטלקי מודיליאני יפיק השחקן זוכה האוסקר אל פצ'ינו • צילומי הסרט מתוכננים להתחיל באביב 2023 • עבודת הבימוי היחידה של דפ עד כה, הייתה בסרט "דחף אמיץ" מ-1997
אלון פרוכטר
15 באוגוסט 2022
19:43

חודשיים וחצי בדיוק עברו מאז שניצח את גרושתו במשפט הדיבה שניהלו זה מול זו, ועכשיו, כך נראה, ג'וני דפ מתחיל לגזור קופון. הערב (שני) פרסם אתר הבידור האמריקני "הוליווד ריפורטר" כי דפ נבחר לביים סרט קולנוע חדש שיעסוק בצייר והפסל האיטלקי אמדאו מודיליאני.

על פי הפרסום, בין מפיקי הסרט נמנה גם השחקן זוכה האוסקר אל פצ'ינו. הסרט מבוסס על מחזה מאת דניס מקינטייר מ-1980, שמתמקד ב-48 שעות בחייו של האמן המנוח בפריז של 1916. הפקת הסרט מתוכננת להתחיל באביב 2023.

"אני גאה ונרגש להביא למסך את סיפור חייו של מר מודיליאני", מסר דפ בהצהרה ל"הוליווד ריפורטר". "אלו היו חיים של עבודה קשה ובסופם ניצחון גדול. סיפור אנושי ואוניברסלי שכל אחד יכול להזדהות איתו". עבודת הבימוי הקודמת של דפ - והראשונה, הייתה בסרט "דחף אמיץ" בו גם שיחק לצד מרלון ברנדו.

ג'וני דפ בתפקיד המלך לואי ה-15, מתוך "ז'אן דו בארי" (צילום: Why Not Productions)

בימים אלה משתתף דפ בצילומי הסרט הצרפתי "ז'אן דו בארי", סרטו הראשון זה חמש שנים. מדובר בדרמה ביוגרפית שעוסקת בפילגשו האחרונה של המלך לואי ה-15 - אותו מגלם דפ. את התפקיד הראשי מגלמת השחקנית-במאית הצרפתייה מאיוון, שגם מביימת את הסרט.