ריהאנה ואייסאפ רוקי, ארכיון
צילום: גטי אימג'ס

צרות בגן עדן: אבי בנה של ריהאנה מואשם בירי

הראפר אייסאפ רוקי מאושם שירה ופצע אדם בהוליווד בחודש נובמבר האחרון • הוא יעמוד לדין כבר מחר, משטרת לוס אנג'לס תמשיך בחקירת המקרה
אלון פרוכטר
16 באוגוסט 2022
05:58

הראפר האמריקני אייסאפ רוקי מואשם בשני סעיפה תקיפה באמצעות נשק חם חצי-אוטומטי. כך הודיע הלילה (שלישי) התובע המחוזי של מחוז לוס-אנג'לס ג'ורג' קאסקון. הראפר ואבי בנה של הכוכבת הבינלאומית ריהאנה, מואשם שירה בנשק כמה יריו לעבר חבר לשעבר במפגש שקיימו בהוליווד בחודש נובמבר האחרון.

"פריקת אקדח במקום ציבורי היא עבירה חמורה שעלולה הייתה הסתיים עם תוצאות טראגיות, לא רק עבור האדם שלעברו כוון כלי הנשק, אלא גם עבור עוברי אורח תמימים שביקרו במקום", מסר התובע המחוזי בהודעה שפרסם. "המשרד שלי ערך בדיקה יסודית של הראיות בתיק, וקבע שיש מקום להוספת אישום מיוחד".

ריהאנה והראפר אייסאפ רוקי, בספטמבר האחרון (צילום: גטי אימג'ס)

הראפר בן ה-33, ששמו האמיתי הוא ראקים מאיירס, נעצר באפריל האחרון בחשד למעורבות בתקרית. המעצר בוצע בעת שחזר מחופשה עם ריהאנה בנמל התעופה הבינלאומי של לוס אנג'לס.

"ב-6 בנובמבר 2021 בשעה 22:15, התפתח ויכוח בין שני מכרים באזור סלמה ושדרת ארגייל שבהוליווד", נכתב בהודעת משטרת לוס אנג'לס. "הוויכוח הסלים והביא לכך שהחשוד ירה בכלי הנשק לעבר הקורבן. האדם אליו כוון הנשק נפצע קל ופונה לקבלת טיפול רפואי. אייסאפ רוקי ושני גברים נוספים נמלטו מהאזור ברגלם".

אייסאפ רוקי אמור לעמוד לדין כבר מחר. משטרת לוס אנג'לס תמשיך לחקור את המקרה. בשנת 2019 מאיירס הורשע בתקיפה שהתרחשה בשוודיה, אחרי שהיה מעורב בקטטה ברחוב בשטוקהולם. בחודש מאי השנה נולד בנם הבכור של רוקי ושל ריהאנה.