עמר אדם
צילום: דוד כהן, פלאש 90

אחרי האכזבה בירקון: עומר אדם יצא גדול

הזמר עלה אתמול לבמה בלייב פארק ראשון לציון, כחלק מהופעות הפיצוי עליהן הכריז - ורצה לשמח את המעריצים מכל הלב. אומן שרוצה להישאר כאן עוד הרבה זמן, עשה צעד מבריק לטווח הארוך. האנשים שהגיעו אתמול, ויגיעו מחר וביום ראשון, ילכו אחריו עד סוף העולם
דורית אסרף מזרחי
19 באוגוסט 2022
10:49

עומר אדם עלה אתמול (חמישי) להופיע בזאפה לייב פארק בראשון לציון. זו הייתה הופעה ראשונה מתוך שלוש שהוגדרו הופעות פיצוי על הפיאסקו שהיה בפארק הירקון לפני חודש, אז הופיע אדם פחות משעה. עזבו את ההופעה ההיא, תשכחו ממנה, עומר אדם יצא גדול.

עומר אדם בשיחה מהלב עם המעריצים אתמול

אתמול עמדתי שעות בפקקים בדרך להופעה, חניתי בסוף העולם, יצאתי מדעתי כשקרס האינטרנט, לא הצלחתי לחלץ את הכרטיסים – ונהנתי בטירוף. עומר אדם פתח אתמול את מה שהוגדר "הופעות הפיצוי", ונתן את הלב והנשמה למעריצים שלו.

הוא פתח את ההופעה בכמה מילים מהלב: "הערב ההופעה היא קצת אחרת ואני חייב לשתף אותכם, אחרי ההופעה האחרונה באמת לא היה לי פשוט. אחרי כל ההשקעה, כל העבודה ובאמת הרצון לעשות רק טוב, בסוף לא יצא, לא כמו שאני רציתי, לא כמו שאתם רציתם, הכול ככה התפקשש טיפה. ראיתי מלא תגובות שלכם... (הקהל צורח "עומר") חשוב לי שתדעו שיצאתי מההופעה הזאת בפעם הראשונה והרגשתי (הקהל ממשיך לצרוך צורח "עומר") עד שאני מדבר ונפתח, תנו לי עוד חמש שניות, תודה. באמת הרגשתי אותו הדבר.

"חשוב לי שתזכרו שאחרי כל תגובה כזאת שלכם עומד בן אדם, עבדכם הנאמן, וכולנו בני אדם. אחרי שישבתי עם עצמי הבנתי שצריך לקחת את הכול בחיוב ובאמת הכול לטובה, ובאיזשהו מקום אנחנו היינו צריכים להיות יותר ביחד. זה הכול. אז זה שימח אותי, זה עשה לי טוב, אני בחיים לא אאכזב אותכם ואם אתם נפגעים או משהו אחרי ההופעה הזאת – אני אשים תיבת תלונות בחוץ. אין בעיה... אני אוהב אותכם. יאללה מתחילים".

עומר פשוט רצה לשמח את המעריצים שלו מכל הלב. ולכל המצקצקים, הוא הכניס את היד לכיס וזה עלה לו המון, במיליונים

עומר באמת אוהב את הקהל, והקהל מחזיר לו אהבה. נכון, מדובר בקהל שבוי שיודע את המילים לכל השירים, שר עם עומר, מתרגש איתו ושמח לעיתים אפילו המום, מגודל המחווה. הפיצוי - מדובר בעניין חסר תקדים. הייתי בלא מעט הופעות שהיו גרועות מסיבות שונות ומעולם לא ניתקלתי בכזה פיצוי.

עומר פשוט רצה לשמח את המעריצים שלו מכל הלב, ולכל המצקצקים הוא הכניס את היד לכיס וזה עלה לו המון, במיליונים. אומן שרוצה להישאר כאן עוד הרבה זמן, עשה צעד מבריק לטווח הארוך. האנשים שהגיעו אתמול, ויגיעו מחר וביום ראשון, ילכו אחריו עד סוף העולם.

"חשבתי לסגור אומנים אורחים, סתם", עומר צחק, והקהל צחק איתו. עומר, מלווה בהמון רקדנים (כן הוא גם רקד, לא נועה קירל, אבל רקד), ושר ושר ושר... כן, גם "קאקדילה" היה שם (מה אני חושבת על השיר הזה כבר כתבתי). הוא הזיע את נשמתו והודה לקהל אחרי כל שיר. מהלב.

לפני חודש הייתי בהופעה של אד שירן באמסטרדם, הכול היה מתוקתק , 65 אלף איש, בלי פקקים, בלי תורים ובלי רבע מהנשמה שנתן עומר אדם. לכל אלה שבחרו להתעקש על החזר כספי – הפסדתם.