-

רכבה 90 ק"מ - כדי לפגוש את כוכב פריז סן ז'רמן

קמיל בת ה-8 רכבה על האופניים שלושה ימים כדי לפגוש את השחקן קיליאן אמבפה
איתמר מרגלית
26 באוגוסט 2022
10:03

מה תעשו כדי לפגוש את הכוכב האהוב עליכם? קמיל, בת 8 מצרפת, רכבה על אופניים במשך שלושה ימים ולאורך 90 קילומטרים כדי לפגוש את כוכב הכדורגל הצרפתי קיליאן אמבפה, שחקן פריס סן ז'רמן. קמיל, שסובלת ממחלה נדירה שמשפיעה על איברים רבים בגופה, זכתה לתשואות מהשחקנים ומעוברי אורח כשהגיעה למתחם פארק דה פרנס בו מתאמנת הקבוצה. 

אמבפה, כוכב הקבוצה ונבחרת צרפת, הוא אחד הכישרונות הגדולים בכדורגל העולמי כשהוא בן 23 בלבד. בעונה שעברה היה מלך השערים בליגה הצרפתית עם 28 שערים. בסך הכול כבש עבור הקבוצה 110 שערים. הכדורגלן כתב בטוויטר על המפגש: "מזל טוב קמיל, תמשיכי לעורר בכולנו השראה. פארק דה פרנס הוא גם הבית שלך עכשיו".

היא זכתה לתשומת לב ציבורית כבר לפני כן כשפרסמה סרטון בו היא מבקשת מאבמפה להאריך את חוזהו בקבוצה. סרטון זה עורר תרעומת מגולשים, אך אמבפה היה זה שיצא להגנתה, וכעבור זמן מה הקדיש לה שער שכבש בליגה הצרפתית. 

כשהגיעה קמיל לאצטדיון בפריז קראו האוהדים בשמה, והעניקו לה כבוד מלכות עד שנכנסה לאצטדיון ופגשה את אמבפה, שהתעניין בשלומה והעניק לה חולצה שלו, חתומה בכתב ידו. בעקבות הגרלת הבתים בליגת האלופות אמש, התברר שאמבפה יפגוש את מכבי חיפה, אם כי טרם נקבעו מועדים מדויקים למשחקים בפריז ובחיפה.