.

תיעוד: קטטה בין הורה לתלמידים שהציקו לבתו

הגבר הגיע עם בנו בן ה-18 לתיכון בן צבי בקריית אונו לאחר שהבין מבתו שכמה בנים הציקו לה. האב ובנו עוכבו לחקירה במשטרה • אמא לתלמידה בבית הספר: "תלמידי י"ב העלו תמונות של בנות לרשתות ואיימו עליהן"
הדס גרינברג
04 בספטמבר 2022
15:47
עודכן ב 18:43

הורה של תלמידה בתיכון בן צבי בקריית אונו הגיע היום (ראשון) עם בנו בן ה-18 למוסד הלימודים של בתו והשניים היו מעורבים בקטטה עם כמה תלמידים, לאחר שהבין ממנה שכמה בנים מציקים לה, והתעמתו איתם במקום. השניים עוכבו לחקירה במשטרה.

צפו בתיעוד


ראש העיר ישראל גל הגיב לאירוע ואמר כי "היום התקיים אירוע חמור בבית הספר תיכון בן צבי בעיר שלנו, לאחר שאחד ההורים נכנס לבית הספר, התעמת עם תלמידים ואף תקף אותם, דבר שנבדק ברגעים אלה על ידי משטרת ישראל. חשוב לי להדגיש, שלא נסבול שום השגת גבול ובריונות ושיש לנו אפס סובלנות לאלימות מכל סוג.

מייד כששמעתי על המקרה הוריתי לכל הגורמים לטפל בנושא במלוא החריפות. לא ייתכן שהורים ייקחו את החוק לידיים ויפגעו בתלמידים בשטח בית הספר. זה לא משנה בכלל מה הטענות כלפי התלמידים. לגביהן, יש לנו צוות בבית ספר שניתן לפנות אליו בכל מצב לפתרון בעיות מכל סוג. אני מבקש לגבות את הצוות הנפלא של בית הספר ואת המנהלת המקצועית, ואנו נעניק להם כל סיוע שיידרש. כאמור, הנושא נמצא כעת בטיפול המשטרה ונדרוש מהמשטרה סיוע וטיפול רציני ביותר".

בפוסט פייסבוק פירטה אמא של תלמידה אחרת בתיכון על האווירה במוסד. "הבת שלי וחברות שלה עלו לכיתה י' והבנתי שיש 'כנופיה' של תלמידי י"ב שמאיימת על תלמידי כיתה י'. הם דחפו, קיללו והעלו תמונות של בנות לרשתות החברתיות ואיימו עליהן".

הפוסט המלא של האם

 

בתוך כך, המשטרה עיכבה לחקירה ארבעה קטינים, הלומדים בבית הספר בני דרור שבשרון, לאחר קטטה בין תלמידים בשכבות י"א ל-י"ב. מדובר בבית הספר שבו הוחלט ביום חמישי האחרון לסלק את כל שכבת י"ב לאחר שהתפרעו והגיעו שיכורים ליום הראשון של שנת הלימודים החדשה. כל המעוכבים ישוחררו לאחר חקירה, חלקם בתנאים.

בהכנת הידיעה השתתפה אורלי אלקלעי