הדס קליין במשפט נתניהו
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

הדס קליין: כששולחים סיגרים למר נתניהו אין מצב שלא יצאו גם שמפניות לגברת נתניהו

ברקע פרסום תמונותיו של פרס עם פאקר ומילצ'ן, עו"ד חדד ממשיך לתשאל את העוזרת של המיליארדר בנוגע לפרשת השמפניות והסיגרים • קליין: "ארנון שלח אותי לומר לגברת נתניהו שרואי החשבון שלנו רואים בצורה לא טובה רכישות גדולות כשהוא לא נמצא"
תמר אלמוג
13 בספטמבר 2022
12:40

תיק 1000: היום (שלישי) נמשכת חקירתה של הדס קליין, מי שהייתה העוזרת האישית של איש העסקים ארנון מילצ'ן בידי עורך הדין עמית חדד המייצג את ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו. חדד ממשיך לחקור את קליין אודות קניית בקבוקי השמפניה והסיגרים, ושאל אותה על ימי ההולדת של בני הזוג נתניהו והקניות עבורם. קליין הסבירה: "לנתניהו אני לא שולחת שמפניות, אני שולחת לגברת נתניהו ביום ההולדת של מר נתניהו"

"כששולחים סיגרים לנתניהו גם לא ביום ההולדת שלו, אין מצב שלא ייצאו גם שמפניות לגברת נתניהו", הוסיפה קליין ואמרה: "אני לא מוציאה שמפניות מבלי שארנון אומר תוציאי אותם". קודם לכן, חדד עימת את קליין עם העובדה כי יש מתאם ברור בין הימצאות מילצ'ן בארץ לרכישת השמפניות. בתגובה אמרה העדה: "ארנון שלח אותי לומר לגברת נתניהו שרואי החשבון שלנו רואים בצורה לא טובה רכישות גדולות כשהוא לא נמצא". 

חדד טען גם שקליין מנסה להסתיר הוצאות, ואילו למשטרה מסרה הכול. בתגובה היא התפרצה ואמרה: "אתה לא תשמיץ אותי שאני סוכנת משטרה ועשיתי דברים נגד ארנון ומאחורי גבו". בהמשך הדיון העלה סנגורו של נתניהו את ימי הולדתו של נשיא המדינה לשעבר שמעון פרס: "רואים שלפרס יש יום הולדת ב-3 באוגוסט ורואים שבערב יום ההולדת שלו אתם קונים שישה בקבוקים. ואני אומר שזה כל שנה". קליין בתגובה: "לא שלחתי לו בקבוקים כשארנון לא בארץ". 

אמש אמרה קליין בתגובה לשאלותיו של חדד על ההוצאות במזומן שבוצעו מהחשבון של מילצ'ן: "יש דברים שלא תרצה לשמוע. אם אומר לך שהוצאתי 15 אלף שקלים במזומן על שרה? שנתניהו ביקש שנשלם 3,000 שקלים טיפ על טיול לטבריה? ששרה ביקשה גיפטקארד לקולקציה של בגדים?".

השופטים נזפו אתמול בסנגור בחלקו הראשון של הדיון, שנערך בדלתיים סגורות, שאין סיבה שישאל את קליין על הוצאות של מילצ'ן שאינן קשורות לשמפניות וסיגרים. בית המשפט הבהיר שגם אם מישהו שמע משהו מחוץ לדלת בזמן החלק בדיון שנערך בדלתיים סגורות - זה באיסור פרסום מוחלט. הדיון מתנהל בצעקות כשהשופטים המשיכו לנזוף בחדד ואמרו שהוא לא שואל, אלא מטיח את דבריו בעדה ולא נותן לה להשיב.