מהסמים שנתפסו בפשיטה
צילום: דוברות המשטרה

איש חיי לילה מתל אביב גויס כסוכן סמוי - והביא למעצר עשרות חשודים בסחר בסמים

26 חשודים מכל רחבי הארץ נעצרו לפנות בוקר בחשד לביצוע עבירות סחר בסמים • המפכ"ל: הפעילות שלכם שומרת על החיים של הילדים של כולנו
דניאל אלעזר וסיון סיסאי
19 בספטמבר 2022
10:15

שוטרי ובלשי היחידה המרכזית של משטרת מחוז ת"א פשטו לפנות בוקר (שני) על בתיהם של 26 חשודים מכל רחבי הארץ בעבירות סחר בסמים, הודות להפעלת סוכן סמוי נגדם. כך הודיעה היום המשטרה.

הסוכן הסמוי, איש חיי לילה בתל אביב, שחצה את הקווים וביצע עשרות עסקאות סמים עם עשרות חשודים. הוא רכש מהם קילו קוקאין ומאות גרמים של סמים מסוכנים נוספים, בהם סם המסיבות "דוקטור" mmx, אקסטזי, MDMA ועוד.

היום עברה החקירה לשלב "הגלוי", בו עצרה המשטרה את החשודים, בשנות ה-20 ועד שנות ה-40 לחייהם, מכל רחבי הארץ. בתום חקירתם, יוחלט אם לבקש מבית המשפט להאריך את מעצרם. צו איסור פרסום הוטל על פרטי הסוכן המשטרתי, כולל תמונתו ותמונות בני משפחתו. תוקפו של הצו עד ל-30 בספטמבר.

מפכ"ל המשטרה רנ"צ קובי שבתאי, אמר בטקס הפיצוח וחשיפת המבצע ביחידה המרכזית במחוז תל אביב, מסר כי "זו הפעם השלישית ברציפות השנה שאני מגיע לכאן לפיצוח סוכן. נגעתם בנקודה רגישה שמאפיינת את תל אביב. הפעילות שלכם שומרת על החיים של הילדים של כולנו בכל הקשור בשימוש בסמים. הפעילות שלכם ערכית מהמעלה הראשונה בטיפול בתופעת הסמים שלא פעם גורמת למוות ולפגיעה בריאותית קשה. פגענו שוב בצינור החמצן של העבריינים".