יובל נס לוי
צילום: רשתות חברתיות

הערכה: יובל נס לוי ניסה להתאבד, ולא נרצח בידי בת זוגו

במשטרה מתחזקת ההערכה לאחר שנמצא מכתב שמעיד על כוונתו לסיים את חייו • עד תוצאות נתיחת הגופה, אשתו בת ה-34, תישאר במעצר. האישה לא נכחה בדיון הארכת מעצרה עקב מצבה הנפשי והיא נמצאת באבחון מאמש
אורלי אלקלעי ומשה שטיינמץ
28 בספטמבר 2022
14:08
עודכן ב 15:44

במשטרה מתחזקת ההערכה שהפסיכותרפיסט יובל נס לוי ניסה להתאבד, ולא נרצח בידי אשתו. ההערכה התקבלה בעקבות מכתב שנמצא שמעיד ככל הנראה על כוונתו לשים קץ לחייו. נס לוי, תושב נתניה בן 57, אותר אמש (שלישי) ללא רוח חיים בדירה בעיר. אשתו, בת 34, נעצרה בחשד לרצח ובשל מצבה הנפשי לא נכחה בדיון הארכת מעצרה - שהוארך עד מחר.

גופתו של נס לוי נשלחה לנתיחה במכון לרפואה משפטית באבו כביר לקביעת נסיבות המוות. לפי הערכות, בן ה-57 ניסה להתאבד תחילה בתלייה, ואחר כך על ידי נטילת תרופות. אם נתיחת הגופה תשלול את האפשרות שנרצח, אשתו של נס לוי תשוחרר ממעצר.

סנגורה של החשודה ברצח מטעם הסנגוריה הציבורית, עורך הדין גיא עין צבי, מסר: "האישה מוכרת למערכת בריאות הנפש ונמצאת במצב נפשי קשה, מסיבה זאת הדיון התקיים בהיעדרה. מדובר בשלבים ראשונים של החקירה וטרם ברורה סיבת המוות. לאור זאת ולאור מצבה הרפואי, הוסכם על מעצר של יום אחד". פרמדיקית מד"א אוריאן לוקץ' סיפרה אתמול: "כשנכנסו לדירה ראינו את הגבר מחוסר הכרה. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".