יפית פוריאן
צילום: אדיבות המשפחה

החשד לרצח ברחובות: המניע של הבעל החשוד נחשף במכתב ההתאבדות

הבעל החשוד ברצח יפית פוריאן כתב כי חשש שאשתו תעזוב אותו - "אין לי ברירה הכבוד שלי נפגע". המשפחה איתרה את המכתב באחת המגירות בסלון והעבירו אותו כראייה למשטרה. החשוד עדיין מורדם ומונשם בביה"ח ומעצרו הוארך
הדס גרינברג
02 באוקטובר 2022
18:33

הבעל החשוד ברצח של אשתו יפית פוריאן, השאיר אחריו מכתב התאבדות. המשפחה איתרה את המכתב היום (ראשון) בבית ברחובות שבו התרחש הרצח. המכתב שופך אור ככל הנראה על המניע לביצוע הרצח. הבעל כותב על חששו שאשתו תעזוב אותו ומוסיף: "אני מצטער שאתם צריכים לעבור את זה. אין לי ברירה הכבוד שלי נפגע. אני מחליט לסיים את דרכי בחיים האלה, תשמרו על הילדים שישארו ביחד תמיד".

המשטרה לקחה לידה את מכתב ההתאבדות שאותר בקומה התחתונה בסלון הבית, באחת המגירות במקום. הבעל החשוד שעל גופו אותרו סימני דקירה וכוויות מורדם ומונשם בבית החולים וצפויים להשיבו להכרה בעוד שלושה שבועות, מעצרו הוארך היום בשבועיים. 

הנרצחת יפית פוריאן בת ה-30 נמצאה עם סימני דקירה בדירה שבה פרצה שריפה. על פי החשד הבעל בן ה-40 דקר אותה בפלג גופה העליון ובצווארה בזמן שהייתה במיטתה ולאחר מכן הצית את חדר השינה ויצא ממנו. סימני הדקירה והכוויות על גופו של החשוד עדיין לא ברורות האם הן ממאבק עם אשתו או מהניסיון לשים קץ לחייו.

שירה איסקוב שכמעט נרצחה בערב ראש השנה בדיוק לפני שנתיים, בידי בעלה הגיבה לרצח ברחובות בריאיון לליאת רגב בתוכנית "בחצי היום השישי" בכאן רשת ב. "אני זוכרת את הפחד שלי שהיה 'מה עם הילד? ככה זה נגמר?'. ככה זה הסתיים אצלה. אני יודעת מה עבר עליה ברגעים האחרונים", אמרה איסקוב.