סוונק בריאיון לתוכנית "בוקר טוב אמריקה", אתמול
צילום: ABC

בגיל 48: הילרי סוונק בהיריון ראשון עם תאומים

השחקנית זוכת האוסקר בישרה את החדשות בריאיון בתוכנית "בוקר טוב אמריקה" • "אני עדיין לא מאמינה, נחמד שאפשר לדבר על זה", אמרה בריאיון
אלון פרוכטר
06 באוקטובר 2022
09:54

השחקנית זוכת האוסקר הילארי סוונק הודיעה אתמול (רביעי) כי היא נמצאת בהיריון ראשון. בריאיון לתוכנית "בוקר טוב אמריקה" אמרה סוונק בת ה-48 כי היא ובעלה, איש העסקים פיליפ שניידר, מצפים לתאומים.

"אני עומדת להפוך לאמא, וזה משהו שאני מצפה לו כבר הרבה זמן", אמרה בריאיון לרובין רוברטס, ג'ורג' סטפנופולוס ולארה ספנסר. "אני עדיין לא מאמינה. כל כך נחמד שאני יכולה לדבר על זה ולחלוק את זה". היא הוסיפה שההיריון נמצא בשלב מתקדם דיו כדי לחשוף אותו לעולם.

מאוחר יותר התארחה סוונק בתוכנית של קלי ריפה וראיין סיקרסט. בריאיון אמרה סוונק שבשלב זה היא מרגישה מצוין וכינתה את ההיריון "נס גדול וברכה גדולה".

סוונק התפרסמה בשנות ה-90 כשהשתתפה בתפקיד אורח בסדרה "להתבגר ולהתגבר" ובסרט "קראטה קיד 4". בהמשך הצטרפה לעונה השמינית של "בוורלי הילס 90210". היא זכתה בשני פרסי אוסקר לשחקנית הראשית הטובה ביותר, על תפקידיה בסרטים "בנים אינם בוכים" בשנת 2000 ו"מיליון דולר בייבי" ב-2005. מאז השתתפה בשורה ארוכה של סרטים, בהם "נ.ב. אני אוהב אותך", "לוגאן לאקי" ו"אהבה כמו שלנו". שניידר הוא בעלה השני של סוונק. השניים נישאו בשנת 2018.