ג'ודי ויטאקר בתפקיד "דוקטור הו"
צילום: BBC

שוחרר הטריילר ל"דוקטור הו" האחרון של ג'ודי ויטאקר

הדוקטור ה-13 והאישה הראשונה בתפקיד, תופיע בפעם האחרונה ב-23 באוקטובר • את ויטאקר יחליף שוטי גטווה, כוכב הסדרה "חינוך מיני" של נטפליקס והשחקן השחור הראשון בתפקיד
אלון פרוכטר
09 באוקטובר 2022
08:12

תאגיד השידור הבריטי BBC שחרר הלילה (ראשון) את הטריילר לפרק הספיישל הבא בסדרת "דוקטור הו", בו תופיע השחקנית ג'ודי ויטאקר בפעם האחרונה בתפקיד הדוקטור. הספיישל ששמו "The Power Of The Doctor" ישודר ביום ראשון 23 באוקטובר.

ויטאקר, האישה הראשונה שמגלמת את דוקטור הו, לוהקה לתפקיד ב-2017 ועושה זאת כבר שלוש עונות. בגרסה הנוכחית של סדרת המדע הבדיוני המצליחה, קדמה לה שורה ארוכה של שחקנים מוכרים בהם דייוויד טננט, מאט סמית' ("הכתר", "בית הדרקון") ופיטר קפלדי.

לפני חמישה חודשים הודיע תאגיד השידור הבריטי על ליהוקו של שוטי גטווה לתפקיד הדוקטור ה-14. גטווה הוא השחקן השחור הראשון שנכנס לתפקיד האייקוני. הוא מוכר בעיקר בזכות תפקידו בסדרה "חינוך מיני" בנטפליקס".

"דוקטור הו" מחזיקה בשיא גינס לסדרת המדע הבדיוני שרצה הכי הרבה זמן על המסך. הסדרה שמתארת את מסעותיו של חייזר הרפתקן דמוי-אדם בשם "הדוקטור" במרחבי הזמן והחלל, עלתה לראשונה ב-BBC ב-1963 ושודרה במשך 26 עונות עד 1989. ב-1996 חזר דוקטור הו בסרט טלוויזיה בכיכובו של פול מקגאן ורק ב-2005 חודשה ההפקה הפופולרית לסדרת הטלוויזיה שמשודרת עד היום.