פטולה קלארק, 1965
צילום: גטי אימג'ס

בקרוב בברודוויי: מחזמר משיריה של פטולה קלארק

בשבוע הבא תתקיים בניו יורק קריאת תסריט ראשונה של המחזמר שקיבל את השם A Sign of the Times • על המחזמר חתומים יוצרי המחזות Amazing Grace ו"מלך האריות" • בחודש הבא תחגוג קלארק את יום הולדתה ה-90
אלון פרוכטר
18 באוקטובר 2022
21:37

מחזמר חדש משיריה של הזמרת הבריטית פטולה קלארק נמצא בשלבי פיתוח מתקדמים. כך פורסם הערב (שלישי) באתר החדשות האמריקני "דדליין". על פי הפרסום, בשבוע הבא תתקיים בניו יורק קריאת תסריט ראשונה של המחזמר שקיבל את השם A Sign of the Times.

המחזמר, שנקרא על שם אחד מלהיטיה של קלארק ששוחרר ב-1966, יביא את סיפורה הבדיוני של אישה צעירה בשם סינדי, שרודפת אחר החלומות שלה ומוצאת את קולה בניו יורק של 1965. את המחזמר כתב התסריטאי ריצ'רד רובין שחתום על המחזמר Amazing Grace שהוצג בברודוויי ב-2015. על ההפקה המוזיקלית אחראי ג'וזף צ'רץ', שעשה זאת במחזמר המצליח "מלך האריות".

פטולה קלארק מבצעת את Downtown בתוכנית של אד סאליבן, 1965:

A Sign of the Times יכיל להיטים נוספים של קלארק כמו - Downtown ו-Don't Sleep in the Subway, כמו גם שירים של אמנים אחרים, בהם You Don't Own Me של לסלי גור, The Shoop Shoop Song (It's In His Kiss) של בטי אוורט ו-The Boy From New York City של ההרכב "The Ad Libs". הוא עלה לראשונה על הבמה בפסטיבל מחזות זמר בקונטיקט ב-2016.

פטולה קלארק היא מהזמרות הבולטות של שנות ה-60. היא זכתה להצלחה בינלאומית עם שירה Downtown ששוחרר ב-1964 והיה ללהיט ברחבי העולם. היא זכתה בשני פרסי גראמי, הקליטה משדרי טלוויזיה מוזיקליים בארצות הברית ובבריטניה והשתתפה בסרטי קולנוע ומחזות זמר. האחרון שבהם היה "מרי פופינס" בווסט אנד הלונדוני, בו גילמה את אשת הציפורים.

פטולה קלארק מבצעת את A Sign of the Times בתוכנית של אד סאליבן, 1966:

ב-1998 העניקה לה המלכה אליזבת תואר מפקדת במסדר האימפריה הבריטית (CBE). בחודש הבא תחגוג קלארק את יום הולדתה ה-90. עם הA Sign of the Times, תצטרף קלארק לאמנים כמו שר, טינה טרנר, קרול קינג ולהקת אבבא ששיריהם עובדו אף הם למחזות זמר.