רצח בגלל מאתיים שקל

רצח בגלל 200 שקל: הוויכוח על שולחן ההימורים - שהוביל לדקירה קטלנית

הפסד במשחק הימורים בדרום תל אביב, אחד השחקנים דוקר את חברו – וזה בתגובה מתנפל עליו ורוצח אותו, לטענתו רק כי היה שיכור
שלי טפיירו
19 באוקטובר 2022
23:09
עודכן ב 13:10

באפריל בשנה שעברה עשרות עובדים זרים, התכנסו בחדר בדרום העיר תל אביב למטרה אחת - משחקי קלפים אסורים, כשעל השולחן הרבה כסף מזומן. עד השעות הקטנות של הלילה כולם שקועים בהימורים הלא חוקיים, אלא שעד מהרה מתלהטות הרוחות ועל השולחן מתלקח ויכוח על 200 שקלים בין שניים מהנוכחים, ויכוח על שטר שיסתיים בהרשעה בשבוע שעבר ברצח.

בתיעוד שנחשף לראשונה בחדשות הערב בכאן 11, נראית לראשונה התקרית במלואה. הנרצח שולף סכין שעד מהרה תשמש את המורשע ברצח, כאן ניתן לראות כיצד המהומה שהחלה בתוך החדר נגררתת אל מחוצה לו, כאשר הנדקר הופך עד מהרה לדוקר,  בעודו דקור בבטנו הוא לוקח את הסכין ודוקר את חברו לשולחן ההימורים.

מחוץ לחדר ממשיכה המהומה, כשחבריו של הדוקר מרחיקים אותו כשבידו הסכין, והוא ממשיך לזעום  ולנפנף לתדהמת כולם בסכין, עד לרגע שבו הוא מחליט לזרוק ולהעלים אותה. כוחות הצלה שמוזעקים למקום מפנים את הנדקר במצב אנוש וגם כוחות משטרה רבים מגיעים למקום ומתחילים לתחקר את העדים הרבים. הדוקר נאשם ברצח על אף טענתו לאחריות מופחתת בטענה כי היה שיכור וכי הוא זה שנדקר ראשון. בית המשפט המחוזי בתל אביב, בהרכב של שלושה שופטים, לא השתכנע והרשיע אותו ברצח.