ג'יג'י חדיד, ארכיון
צילום: גטי אימג'ס

חוזרת בתשובה? דוגמנית העל ג'יג'י חדיד הביעה תמיכה בעם היהודי

חדיד שיתפה סטורי בחשבון האינסטגרם שלה עם הכיתוב "אני תומכת בחבריי היהודים ובעם היהודי" • מדובר בפוסט של רעייתו של ג'רי סיינפלד, אותו שיתפו סלבריטאים רבים ביממה האחרונה, על רקע התבטאויותיו האנטישמיות של קנייה ווסט
שני נחשוני
24 באוקטובר 2022
14:42

דוגמנית העל האמריקנית ג'יג'י חדיד שיתפה הלילה (שני) בחשבון האינסטגרם שלה פוסט ובו הכיתוב "אני תומכת בחבריי היהודים ובעם היהודי". מדובר בצילום מסך של פוסט ששיתפה ראשונה ג'סיקה סיינפלד, אשתו של הקומיקאי היהודי גרי סיינפלד, שקראה לחבריה בתעשיית הבידור לשתף אותו בתגובה להתבטאויות האנטישמיות של קנייה ווסט בשבועות האחרונים.

הפוסט המדובר שחדיד העלתה (צילום מסך)

עצם שיתוף הפוסט על ידי דוגמנית העל מפתיע. בעבר פרסמה בחשבון האינסטגרם שלה תכנים שקשורים לסכסוך הישראלי-פלסטיני, בדומה לאחותה - דוגמנית העל בלה חדיד.

וחדיד אינה היחידה. ידוענים רבים בתעשיית הבידור בהוליווד שיתפו את הפוסט של סיינפלד. בהם גם קלואי קרדשיאן - שאחותה קים הייתה נשואה עד לא מזמן לווסט, שיתפה את הפוסט של סיינפלד בסטורי בחשבון האינסטגרם שלה ובציוץ בטוויטר.

"אנטישמיות בכל צורה היא דבר מצער", צייצה השחקנית זוכת האוסקר ריס ווית'רספון. "פנים אל פנים, ברשתות חברתיות. לא משנה היכן, זאת שנאה וזה לא מתקבל על הדעת. אני מבינה לחלוטין מדוע החברים והקולגות היהודיים שלי חוששים לחיי משפחותיהם. אלה זמנים מפחידים". מלבדה, הצטרפו ושיתפו את הפוסט המדובר גם השחקניות היהודיות איימי שומר וניקולה פלץ, ועוד.