מיכאלי הערב

מיכאלי: "נתניהו ובן גביר היו שותפים להסתה שהובילה לרצח יצחק רבין"

שרת התחבורה תקפה בכנס בחירות: "אף אחד משניהם לא הפסיק להסית בכל השנים שחלפו מאז. בן גביר גם אומר 'אני לא מתבייש, לא מתחרט ולא חוזר בי'"
סולימאן מסוודה
27 באוקטובר 2022
21:43

שרת התחבורה מרב מיכאלי הגיבה היום (חמישי) לדבריה נגד ראש האופוזיציה בנימין נתניהו וחבר הכנסת איתמר בן גביר. בכנס של מתחת לרדאר וכאן חדשות אמרה בריאיון לסולימאן מסוודה כי "הם היו שותפים להסתה שהובילה לרצח יצחק רבין, לצערי הרב". 

"בא בנימין נתניהו, האשים את רבין בהאשמות שהוא לא לגיטימי, שהוא לא טוב ליהודים, שהוא עוכר ישראל ושהוא מסכן את ביטחון ישראל. הוא הסית נגד השמאל, נגד מפלגת העבודה, נגד הערבים, נגד הדמוקרטיה ונגד השלום - ובן גביר היה שותף להסתה הזאת. בן גביר הצטלם עם הסמל מהאוטו של יצחק רבין", אמרה מיכאלי. "אף אחד משניהם לא הפסיק להסית בכל השנים שחלפו מאז. בן גביר גם אומר 'אני לא מתבייש ולא מתחרט ולא חוזר בי'". 

מוקדם יותר אמרה מיכאלי בכנס "ישראל היום" כי "יצחק רבין נרצח רצח פוליטי בשיתוף פעולה של בנימין נתניהו ובן גביר של אז". היא הוסיפה בכנס: "אני לא רואה כרגע איך ניתן לשתף פעולה עם המשותפת". 

מוקדם יותר השבוע הגיבה מיכאלי בכאן רשת ב על הקלטות סמוטריץ' בו קרא לנתניהו שקרן. בריאיון לאסתי פרז בתוכנית בחצי היום אמרה כי "נתניהו שקרן, אני אמרתי את זה שנים על גבי שנים מאז 1993 כשהוא התחיל את מסע ההסתה, השנאה והאלימות שלו - שהביא לרצח יצחק רבין".