סימני הירי על רכבם של הקורבנות, רהט
צילום: דוברות המשטרה

בשל הטיקטוק ומגורים לבד: 5 יואשמו בשני ניסיונות רצח ברהט

אחיה של צעירה ירה בה לאחר שהתגוררה לבד בבאר שבע, בזמן שבן דודו החזיק באמה • במקרה אחר, תושב העיר נפצע בינוני מירי כי התווכח עם בני משפחתו בשידור חי ברשת החברתית | כל הפרטים
אסף פוזיילוב
03 בנובמבר 2022
10:40
עודכן ב 14:59

המשטרה הגישה היום (חמישי) שתי הצהרות תובע לקראת כתב אישום נגד חמישה תושבי רהט עם תום חקירת שני אירועים שונים של ניסיונות רצח בתוך המשפחה בעיר.

בתאריך 10 ביוני התקבל דיווח שתושבת רהט בשנות ה-20 לחייה נורתה בפלג גופה העליון ונפצעה באורח בינוני. על פי החשד, אחיה של הקורבן, תושב רהט בשנות ה-20 לחייו, נטל אקדח וירה בה בזמן שהייתה בחצר הבית ועזרה בהכנת סעודה לרגל חזרתה לעיר. הסיבה, לפי החשד, לניסיון הרצח - הנפגעת התגוררה לבדה בבאר שבע בשנים האחרונות.

עוד עלה מהחקירה כי בן דודו של החשוד, גם הוא תושב רהט כבן 20, אחז באימה של הקורבן כדי שלא תפריע ותפסיק את הירי, שנפסק רק לאחר שאירע מעצור באקדח. אז, בהתערבות אחיותיה ואימה, הוברחה הקורבן לבית אחר בעודה פצועה.

במקרה השני, בתאריך 10 באוקטובר התקבל במשטרה דיווח אודות אירוע ירי לעבר רכב ברהט, אשר כתוצאה ממנו נפצע בראשו תושב העיר כבן 20 באורח בינוני. בחקירה עלה כי מקורו של האירוע בסכסוך שהתגלע בין המעורבים, כולם בני משפחה אחת, וזאת על רקע ויכוח בשידור חי ברשת החברתית טיקטוק. אז על פי החשד, ארבו שלושה חשודים לשני הקורבנות וביצעו לעברם ירי, אשר ממנו כאמור, נפגע אחד מהם בראשו, ואילו השני נפצע קל מרסיסים.

סימני הירי על רכבם של הקורבנות. צילום: דוברות המשטרה