סלינה גומז, על שער מגזין "רולינג סטון"
צילום: SIDNEY GARBER

סלינה גומז חושפת: העברתי שנים במחשבה להתאבד

הזמרת האמריקנית בריאיון ל"רולינג סטון": חשבתי שהעולם יהיה טוב יותר אם לא אהיה כאן • את הריאיון קיימה גומז לקראת צאת הסרט התיעודי Selena Gomez: My Mind & Me שיעלה מחר באפל TV פלוס
בר שפר
03 בנובמבר 2022
21:28

רגע לפני שהיא משחררת סרט תיעודי חדש וחושפני, הזמרת והיוצרת האמריקנית סלינה גומז חושפת כי העבירה שנים במחשבה לשים קץ לחייה. בריאיון שהעניקה לגיליון דצמבר של מגזין "רולינג סטון" שפורסם הערב (חמישי), סיפרה גומז: "זה התחיל בדיכאון והמשיך להסתגרות. לפעמים העברתי שבועות במיטה. חשבתי שהעולם יהיה טוב יותר אם לא אהיה כאן".

בריאיון שהתקיים לקראת צאת הסרט התיעודי Selena Gomez: My Mind & Me, שיעלה מחר באפל TV פלוס ועקב אחר שש שנים בחיי הזמרת המצליחה, סיפרה גומז כי כשמלאו לה 25, אחת הסיבות שהובילו אותה למצב הנפשי העגום הייתה העובדה שלא הייתה בזוגיות ויותר מזה - רחוקה מלהינשא.

"זה היה כל כך טיפשי, אבל באמת חשבתי שהעולם שלי נחרב", אמרה גומז. "מעולם לא השתלבתי בקבוצה של בנות מפורסמות. החברה היחידה שלי בתעשייה היא טיילור סוויפט, אבל מלבדה לא הרגשתי שייכת. הרגשתי שכל מי שמסביבי חי חיים מלאים. לא אהבתי את מי שאני, כי לא ידעתי מי אני".

גומז, שחגגה בקיץ האחרון את יום הולדתה ה-30, הוסיפה בריאיון כי היום היא נמצאת במקום אחר בחיים. היא ציינה כי היא גאה מאוד בעבודה הקשה שהשקיעה כדי שבריאותה הנפשית תעמוד בראש סדר העדיפויות שלה.

כעת, לאחר שטופלה בארבעה מוסדות שונים לבריאות הנפש ואובחנה ושנתיים לאחר שחשפה כי אובחנה עם הפרעה דו-קוטבית, היא מוכנה לשתף בסיפור שלה באמצעות הסרט החדש, בתקווה לעזור לאחרים. "אני יודעת שיש לזה מסר גדול, אבל האם אני האדם הנכון לחלוק בו?" תהתה הזמרת. "אני לא יודעת. חשבתי שמישהו יגיד, 'סלינה, זה קשוח מדי'. אבל להפתעתי, כולם ממש התרגשו".