עבירות מין באינטרנט
-

תושב אשדוד נאשם באונס ועבירות מין בקטינות דרך הרשת

הפרקליטות הגישה כתב אישום כנגד עידן טל מאשדוד, לאחר שזה התכתב עם קטינות ברשתות החברתיות אומיגל ואינסטגרם וביצע בהן שורה של עבירות מין
אסף פוזיילוב
07 בנובמבר 2022
19:56

פרקליטות המדינה הגישה היום (שני), לבית המשפט המחוזי בבאר שבע, כתב אישום נגד עידן טל, תושב אשדוד בן 21, בגין אונס ועבירות מין נוספות שביצע בקטינות בנות 13-12 דרך הרשת. העבירות בוצעו ברשתות החברתיות אומיגל ואינסטגרם. 

מכתב האישום עולה כי טל ניהל שיחות בעלות תוכן מיני עם שלוש קטינות באמצעות חשבון פיקטיבי שפתח באינסטגרם, וכן באמצעות הרשת החברתית אומיגל, אשר מחברת באופן אקראי בין זרים, ומאפשרת לכל זוג אנשים לתקשר תוך שהם לא חשופים האחד לזהותו של האחר.

במהלך ההתכתבויות, ביקש טל, שהציג עצמו כקטין כבן 16-17, מהקטינות לשלוח לו תמונות וסרטונים בעלי תוכן מיני, לקיים עמו שיחות וידיאו כשהן בעירום, ולעתים אף תיעד זאת ללא ידיעתן. במקרים אחרים ביקש מהן לבצע בעצמן מעשי אונס ומעשי סדום.

הפרקליטות הגישה בקשה להארכת מעצרו של טל, במסגרתה טענה בין היתר כך: "שחרורו יסכן את ביטחון הציבור, בפרט את בטחונן של קטינות, וזאת נוכח מהות העבירות המיוחסות לו, אשר ניתנות לביצוע בתוך כותלי ביתו של המשיב, כפי שעשה עד כה".