כריס רוק, ארכיון
צילום: גטי אימג'ס

כריס רוק יקיים מופע סטנדאפ בנטפליקס בשידור חי

המשדר ההיסטורי יתקיים ב-2023 • מדובר בספיישל הסטנדאפ השני של רוק בנטפליקס • החדשות מגיעות שבעה חודשים לאחר תקרית הסטירה שחטף רוק מהשחקן וויל סמית' בטקס פרסי האוסקר
אלון פרוכטר
11 בנובמבר 2022
09:02

הקומיקאי האמריקני כריס רוק נבחר להיות האדם הראשון שיקיים מופע סטנדאפ בנטפליקס - בשידור חי. כך דיווח הלילה (שישי) אתר "דדליין". על פי הדיווח, המשדר המיוחד יתקיים במהלך 2023. הדיווח מגיע לאחר שבחודש מאי פרסם אתר החדשות כי בנטפליקס מתכוונים להתנסות בטכנולוגיה זו בקרוב.

רוק צילם לאחרונה ספיישל נוסף לענקית הסטרימינג, לאחר תקרית הסטירה שחטף מהשחקן וויל סמית' בטקס פרסי האוסקר. כשיצא לסיבוב הופעות עולמי בשם "Ego Death", אמר בזמן הופעה בלונדון שירחיב על החוויה מהטקס בספיישל המדובר. "אנשים מצפים ממני לדבר על השטויות, אני לא הולך לדבר על זה עכשיו, אני אגיע לזה בסופו של דבר, בנטפליקס", אמר אז.

מדובר במופע הסטנדאפ השני של רוק בנטפליקס, אחרי Tamborine ששודר ב-2018. הוא גם התארח בפסטיבל Netflix is ​​a Joke עם הראפר דייב שאפל מוקדם יותר השנה.

"כריס רוק הוא אחד הקולות הקומיים האייקוניים והחשובים ביותר בדור שלנו", אמר רובי פראו, סמנכ"ל הסטנדאפ והקומדיה של נטפליקס. "אנחנו נרגשים שכל העולם יוכל לחוות אירוע קומי של כריס רוק בשידור חי ולהיות חלק מההיסטוריה של נטפליקס. זה יהיה רגע בלתי נשכח ואנחנו כל כך גאים שכריס יישא את הלפיד הזה".