-

תיעוד: האחים התחילו עם בחורה במועדון, החבר ביקש שיעזבו - והותקף באלימות קשה

ב' וידידתו נ' הגיעו לבילוי במועדון באשדוד, ב' סיים את הערב בבית החולים, אחרי שהותקף בידי אחים, בעלי עבר פלילי • באירוע אלימות אחר בעיר - ריב על חנייה כמעט הסתיים ברצח | תיעוד
איציק זוארץ
16 בנובמבר 2022
22:32
עודכן ב 12:17

הממשלה החדשה שתקום בקרוב תצטרך לעסוק לא רק בטיפול בטרור וביוקר המחייה, אלא גם באלימות הקשה שממשיכה להשתולל. הערב (רביעי) פורסם בחדשות הערב בכאן 11 תיעוד של מקרה אלימות שהסתיים באשפוז בבית החולים.

ב' ונ', חברת ילדות שלו, יצאו לבלות במועדון הלורנס באשדוד. בשלב מסוים, נצמדו לנ' האחים אלי ואוריאל לביא, להם עבר פלילי, בזמן שהיא רוקדת. היא אותתה לב' שיחלץ אותה והוא הסביר לאחים שלנ' יש חבר וביקש שירפו. הם לחצו לו את היד ועזבו, אך לאחר כמה שעות גילו ב' ונ' שהאחים טמנו להם מלכודת. 

כשיצאו מהמועדון והגיעו לרכבם, האחים לביא התנפלו על ב', בעטו בו, הכו אותו באגרופים ואחד מהם אף הטיח אבן בפניו. התקיפה נמשכה כדקה והכול רק משום שב' ביקש מהם להתרחק מידידתו. ב' סיים את הערב עם חתכים רבים, שיניים שבורות כשהוא מאושפז בבית החולים.

באירוע אלימות אחר, לפני כשבועיים, גם כן באשדוד - ריב על חנייה כמעט הסתיים ברצח. אלי סויסה לא שמח לשמוע שהשכנים ברחוב אבות ישורון העירו לגרושתו על הדרך שבה חנתה, אז הוא רץ לדירה, הביא סכין ודקר את את השכן, שאושפז במצב בינוני. שוטרי מרחב לכיש מתחנת אשדוד תפסו את החשודים והוגשו נגדם כתבי אישום.