יורי וולקוב

בגלל ויכוח בכביש: רוכב קטנוע דקר למוות את יורי

וולקוב, איש צוות רפואי, נרצח לאחר שהחשוד חתך את אשתו ואותו במעבר חצייה • סריקות אחר החשוד | כל הפרטים
דניאל אלעזר וסיון סיסאי
23 בנובמבר 2022
19:12
עודכן ב 22:11

רוכב קטנוע דקר הערב (רביעי) למוות את יורי וולקוב, איש צוות רפואי באיכילוב בן 52, בחולון בגלל ויכוח בכביש. הפצוע התמוטט ופונה לבית החולים וולפסון בעיר תוך כדי פעולות החייאה, שם נקבע מותו. הדוקר נמלט מהזירה. וולקוב היה עם אשתו בזמן האירוע, והיא ראתה את החשוד דוקר את בעלה. וולקוב הניח אחריו אישה, שלושה ילדים ונכדה.


על פי החשד, רוכב הקטנוע כנראה חתך אותם במהלך הנסיעה והאישה אמרה לו משהו בתגובה. לאחר מכן, הוא ירד מהכלי, דקר את יורי ונמלט. אוריאן כהן, עדת ראייה לאירוע, סיפרה: "ראיתי את האופנוען מתווכח עם מישהו, היו צעקות ואז הוא שלף סכין ודקר את הבן אדם. היו הרבה צרחות. עצוב מאוד שעימות נגמר ברצח".


מחקירת המשטרה עולה הסברה כי אחד מהמעורבים חצה באור אדום, דבר שהוביל להתחלת האירוע. החשד הוא שהדוקר נמלט לאזור בת ים ונפתחו סריקות אחריו.

חובשי מגן דוד אדום שהוזעקו למקום סיפרו: "הפצוע שכב על אי התנועה, סמוך למעבר חצייה, כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפציעה בגופו. הוא היה ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלנו בטיפול רפואי ובביצוע פעולות החייאה. הכנסנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו לבית החולים, תוך כדי המשך טיפול רפואי, כשמצבו קריטי".

לפני שבועיים רוכב אופנוע חבט בראשו של נהג כבן 50 באמצעות הקסדה שלו בכביש איילון, ליד מחלף ארלוזורוב. התוקף נעצר מעט לאחר המעשה על ידי שוטר ממשטרת התנועה שהיה במקום. הקורבן פונה לבית החולים איכילוב עם חבלת ראש, כשמצבו הוגדר קל-בינוני.