עדי מזרחי, החשוד ברצח

ההודעות הקוליות שמפלילות את החשוד ברצח בחולון

בידי המשטרה התכתבויות ווטסאפ שמפלילות את עדי מזרחי, החשוד ברצח יורי וולקוב • חברו הודה בחקירתו כי מזרחי התוודה בפניו על הרצח וביקש סיוע בהעלמת הקטנוע
דניאל אלעזר
25 בנובמבר 2022
19:57
עודכן ב 21:30

שלושה ימים לאחר האירוע בו נרצח יורי וולקוב במעבר חצייה בחולון, הערב (שישי) פורסם בחדשות שישי בכאן 11 כי למשטרה הודעות קוליות שמפלילות את עדי מזרחי, החשוד ברצח. ההודעות הגיעו מחברו של מזרחי שהתוודה בחקירה על שיחות ביניהם.

על פי הפרסום, אחד החשודים בפרשה שנעצר התוודה לפני חוקרי המשטרה כי מזרחי סיפר לו כי רצח את וולקוב וביקש ממנו סיוע בהעלמת הקטנוע ששימש אותו להימלט מזירת הרצח. מזרחי גם התכתב עם חברו בהודעות וואטסאפ ובהודעות קוליות וגם בהן הודה כי הוא אחראי למעשה.

החבר טען בחקירתו כי סירב לשתף פעולה עם מזרחי, ששומר על שתיקה בחקירה. ההודעות הרלוונטיות נמחקו ממכשיר הטלפון הנייד שלו ובמשטרה פועלים כדי לשחזר את המידע. כמו כן, עדיין לא נמצאה הסכין שעל פי החשד שימשה אותו ברצח.

היום האריך בית משפט השלום בתל אביב בשישה ימים את מעצרו של מזרחי, בן 22. יורי וולקוב יובא למנוחות ביום ראשון ב-13:00 בבית העלמין בחולון. בבקשה להארכת המעצר נכתב תחילה כי מזרחי חשוד בהמתה בקלות דעת, בקשירת קשר לביצוע פשע, בשיבוש הליכי משפט ובסיוע לאחר מעשה לפשע. אולם בהמשך שונה סעיף החשד להמתה בקלות דעת לסעיף רצח, לטענת המשטרה בשל טעות סופר שנפלה בגרסה הראשונה.