.

האנשים שלא משלמים את המחיר כשחיילים הולכים לכלא

בזמן ש"נמרים של לייקים" מספרים ללא הרף על "אלאור הגיבור" ומה צריך לעשות לאנרכיסטים, במציאות חיילים נשפטים ונשלחים לכלא. רועי שרון רוצה שנדבר על נמרים של לייקים ש"אוהבים חיילים" אבל עובדים בשביל טראפיק ברשת
רועי שרון
01 בדצמבר 2022
21:59
עודכן ב 17:49

בואו נדבר רגע על לוחמים בחברון ועל רשתות חברתיות. מה שקורה זה שכל מיני נמרים של לייקים מספרים ללא הרף לחיילים על "אלאור הגיבור", ומה צריך לעשות לאנרכיסטים. והחיילים לפעמים מתלבלבים ושוכחים מי המפקד ומה הפקודות, ומי סתם עובד בשביל טראפיק ברשת.

ואז במחסום או בסיור או מול קבוצת פעילי שמאל בורח להם פה קצת ברכייה, שם קת לצלעות ואיזה "סע לי מהעמדה יא ניאו נאצי", ועוד מעט נהפוך ללייק.

אז נכון שהסיורים האלה בחברון יכולים להטריף כל חייל ונכון שהמפקדים לא תמיד מסבירים מה מותר ואיך מותר, והם לא תמיד נמצאים בכל זירה, אבל אז אצל המג"ד במשפט, הלוחם נזכר שלמרות כל הפוסטים עם ים שיתופים והאימוג'י של הכתר, יש פקודות ויש מפקדים.

ועכשיו עם כומתה על הראש וכן המפקד ולא המפקד, פתאום זה נראה מטומטם ומה חשבתי לעצמי כי בחוץ, בעולם של הטראפיק כולם מחלקים ציונים ללוחם ולקצין, לפוליטיקאי ולמח"ט, כולם יודעים למי צריך לשבור את העצמות ואיך בדיוק עושים סדר.

אבל אי שם בגדוד לוחם עכשיו מפקיד נשק ונוסע לכלא הצבאי, ואותם נמרים של טיקטוק, הם אף פעם לא משלמים את המחיר הם אולי אוהבים חיילים, אבל יותר מהכול הם אוהבים לספור לייקים.