בריטני ספירס, ארכיון
צילום: גטי אימג'ס

מחזמר משירי בריטני ספירס יעלה בברודוויי ב-2023

המחזמר שקיבל את השם Once Upon a One More Time יעלה בתיאטרון "מריוט מרקיז" להצגות הרצה בחודש מאי 2023 • כוכבת הפופ שחוגגת היום את יום הולדתה ה-41 אינה מעורבת בהפקה • מכירת הכרטיסים תחל ביום שני הקרוב
אלון פרוכטר
02 בדצמבר 2022
17:14

מחזמר משיריה של כוכבת הפופ בריטני ספירס יעלה בברודוויי ב-2023. כל הודיעו היום (שישי) מפיקי התיאטרון האמריקנים ג'יימס ל. נדרלנדר והאנטר ארנולד. המחזמר שקיבל את השם Once Upon a One More Time יקיים הצגות הרצה בתיאטרון "מריוט מרקיז" החל מ-13 במאי 2023, לקראת הפרימיירה שנקבעה ל-23 ביוני 2023. מכירת הכרטיסים תחל ביום שני הקרוב.

עלילת המחזמר תעסוק בנסיכות מעולם האגדות - שלגיה, סינדרלה ובת הים הקטנה. אלא שהפעם נתקלות הנסיכות בטוויסט פמיניסטי, כאשר הפיה הסנדקית שלהן מציעה להן לקרוא במועדון הקריאה את "המיסטיקה הנשית", מה שמוביל אותן לגילוי המפתיע - יש בחיים הרבה יותר משמלות ומנשיקה של אהבת אמת.

המחזמר פותח, הופק ועלה במקור בשנה שעברה תיאטרון שייקספיר בוושינגטון וקיבל ביקורות מעורבות. פיטר מרקס, מבקר התיאטרון של "הוושינגטון פוסט", כינה את ההפקה בביקורת שפרסם בדצמבר בשנה שעברה "סנסציה מהירה ומתסכלת".

ספירס, שהמחזמר נשען על להיטי הענק שלה - Oops I Did It Again, Lucky, Circus, Toxic ועוד רבים, חוגגת היום את יום הולדתה ה-41 ואינה מעורבת בהפקה. בשנה שעברה שוחררה ספירס מהסכם האפוטרופסות במסגרתו הייתה כפופה לאביה מאז 2008. מאז הספיקה להינשא בפעם השלישית ולשחרר סינגל ראשון עם אלטון ג'ון.