טום קרוז
צילום מסך

"כבוד לכל החיים": המחווה של טום קרוז למעריצים

שחקן הקולנוע הודה לצופי "אהבה בשחקים: מאווריק" - בצילומי "משימה בלתי אפשרית" • הסרט שיצא בקיץ האחרון הוא הרווחי ביותר ב-2022 - ובקריירה של קרוז
אלון פרוכטר
19 בדצמבר 2022
09:52

גם בגיל 60 - כוכב הקולנוע טום קרוז ממשיך לקפוץ ממסוקים. הפעם הוא עשה את זה בסרטון חדש ששוחרר הלילה (שני), שנועד לקדם שני סרטים במקביל. הראשון - את הגעת הסרט "אהבה בשחקים: מאווריק" לשירות הסטרימינג פרמאונט+ והשני - "משימה בלתי אפשרית: נקמת מוות" שמצטלם בימים אלה ממש.

"לא רציתי שהשנה הזאת תגיע לסיומה, מבלי להודות לכולכם שהגעתם לבתי הקולנוע ולהודות לכם על שתמכתם ב'אהבה בשחקים: מאווריק'", נראה קרוז אומר בסרטון - כשהוא נשען על דלת מסוק. אלא, שאז אמר לו במאי "משימה בלתי אפשרית" כריסטופר מק'קווארי "אנחנו מוכרחים להתקדם עם הצילומים".

קרוז שנענה לקריאת הבמאי, שחרר את אחיזתו מהמסוק ובידו השנייה המשיך לאחוז במצלמה. "תודה שתמכתם ב'אהבה בשחקים'", המשיך השחקן. "תודה על כך שאתם מאפשרים לנו לבדר אתכם, זה באמת כבוד לכל החיים. אני בר מזל. תשמרו על עצמכם בחגים, נתראה בקולנוע".

עם רווח כולל של 1.488 מיליארד דולר, "אהבה בשחקים מאווריק" הוא הסרט הרווחי ביותר השנה והרווחי ביותר בקריירה הארוכה של קרוז. היום הוא מדורג במקום ה-11 ברשימת הסרטים המצליחים ביותר בעולם בכל הזמנים.