הבניין בו גרו בני הזוג

דקרה 65 פעמים: מאסר עולם לאישה שרצחה את בעלה ב-2018

בת ה-57, תושבת טירת הכרמל, הורשעה בכך שדקרה את בן זוגה בן למוות בסכין מטבח. גם לאחר שהסכין נשברה עקב הדקירות הרבות היא לא חדלה, נטלה סכין אחרת והמשיכה לדקור אותו. במהלך התקיפה התחנן בן הזוג מהנאשמת שתחדול ממעשיה ותזמין בעבורו אמבולנס אך היא לא חדלה עד למותו
חן ביאר
17 בינואר 2023
13:22

עונש מאסר עולם נגזר היום (שלישי) על תושבת טירת הכרמל בת 57 בגין רצח בעלה בפברואר 2018. לפי כתב האישום היא דקרה את בעלה, בן 66 במותו, כ-65 פעמים בסכין מטבח. גם לאחר שהסכין נשברה עקב הדקירות הרבות היא לא חדלה, נטלה סכין אחרת והמשיכה לדקור את בן זוגה. במהלך התקיפה התחנן בן הזוג מהנאשמת שתחדול ממעשיה ותזמין בעבורו אמבולנס אך היא לא חדלה עד למותו. 

בני הזוג חיו ביחד במשך כ-30 שנה והתגוררו יחד עם שני ילדיהם המשותפים בדירה בבעלות הנאשמת. במהלך החודש שקדם לאירוע הרצח, חשה המתלוננת שלא בטוב והתקשתה להירדם בלילות. כשבוע לפני הרצח, גמלה בליבה ההחלטה לרצוח את בעלה, זאת הואיל והיא סברה כי הוא לא מגלה די אכפתיות למצבה הרפואי, ובשל חששה כי אם היא תאושפז בבית חולים, בן זוגה ימשיך את חייו בלעדיה בדירה שבבעלותה.

ב-14 בינואר 2018 בשעות בוקר, בהמשך להחלטתה לרצוח את בעלה, ביקשה הנאשמת מאחד מבניה כי ייקח ברכבו את אחיו לתחנת הרכבת, על מנת לסייע לו להגיע לבסיס הצבאי בו הוא משרת. זאת, מתוך כוונה שהילדים יעזבו את הדירה, והיא תוכל לרצוח את בן זוגה. 

לאחר שבדירה נותרו הנאשמת והנרצח, ביקש הקורבן מבת הזוג שלו כי תסייע לו לגרוב את גרביו, בשל מצבו הרפואי. בשלב זה נעלה הנאשמת את דלת הכניסה לדירה, נטלה מהשיש במטבח הדירה סכין לחיתוך ירקות שאורך להבו כ-9 סנטימטרים והתקרבה לבן זוגה, שלא הבחין בסכין.

משהתקרבה הנאשמת לבן זוגה, היא החלה לדקור אותו בצווארו ובפניו, בכוונה לגרום למותו. הוא התחנן בפניה שתחדל ממעשיה ושתזמין לו אמבולנס, אך הנאשמת לא שעתה לתחנוניו והמשיכה לדקור אותו, תוך שהיא אומרת לו כי בכוונתה לרצוח אותו היום.

לאחר שהבחינה כי להב הסכין הראשון התעקם עקב הדקירות, ניגשה הנאשמת בשנית למטבח ונטלה מהשיש סכין בשר שאורך להבו כעשרה סנטימטרים ושבה לדקור אותו בצוואר, בפנים, בבטן, בחזה ובגב בכוונה לגרום למותו. הנאשמת לא חדלה ממעשיה, עד שבן זוגה נפח את נשמתו. בסך הכל דקרה הנאשמת את המנוח באמצעות הסכינים כ-65 פעמים וגרמה לו לחמישה פצעי דקירה וכן ל-60 פצעי חתך.