לזאר יובאנוביץ' בני ריינה
קרדיט: מכבי בני ריינה

מביש: בעלי מכבי בני ריינה נחקר באזהרה בחשד לתקיפת שחקן

השחקן הסרבי לזאר יובאנוביץ' בן ה-29, ששיחק במדי הקבוצה הצפונית, טוען כי הבעלים סעיד בסול דרש ממנו להיכנס לרכבו ותקף אותו. בסול הכחיש: "ויכוח ודיבורים - ויכוח נורמטיבי"
ליאן וילדאו
25 בינואר 2023
08:57

בעלי קבוצת הכדורגל מכבי בני ריינה, המשחקת בליגת העל, נחקר באזהרה בחשד לתקיפת שחקן קבוצתו לשעבר, לזאר יובאנוביץ'. השחקן הסרבי, ששיחק במדי בני ריינה עד דצמבר 2022, טוען כי פגש בבעלים בשבוע שעבר מחוץ לאצטדיון בנוף הגליל עת הגיע לאימון הקבוצה, וזה ביקש ממנו לעלות לרכב - שם היכה אותו ואיים עליו כי אם יראה אותו שוב "שלושה אנשים יטפלו בו טוב מאוד".

האזינו לדיווח המלא בכאן רשת ב

בהקלטות שהגיעו לידינו, ניתן לשמוע את השחקן מביע חוסר עניין לעלות לרכב של הבעלים ומבקש כי לא ייגעו בו, ולאחר שנשמע קול של חבטה לכאורה נשמע השחקן שואל "למה היכת אותי?". בסול השיב "אמרתי לך לא להגיע לכאן". בתיעוד המצורף נשמע הבעלים אומר ליובאנוביץ': "אם אראה אותך שוב פה, אתה לא יודע מה אעשה. אביא 3 אנשים שיטפלו בך טוב מאוד".

בשיחה שערך השחקן עם כאן חדשות, הוא הביע את תדהמתו מהיחס שקיבל ותיאר את ההתרחשות. "לא רציתי להיכנס לרכב שלו והוא היכה אותי פעמיים חזק בפנים. מה זה, זה לא יאומן, נשיא של הקבוצה שלך מכה שחקן ולמה? כי הוא מגיע לאימון?". יובאנוביץ' התקשר באותו היום של המקרה לשגרירות סרביה, שהנחתה אותו להגיש תלונה במשטרה.

הבעלים בסול מצידו הכחיש את המקרה וטען: "ראיתי את הסרטונים, לא ראיתי שמרביצים לו. זה היה ויכוח נורמטיבי בין שני אנשים. הגשתי נגדו תביעה בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל. הוא הפר הסכם - הוא לא היה אמור להגיע למתחם האימונים, הוא מפריע למאמן ולצוות ועושה בלאגן".

ממנהלת הליגות לכדורגל נמסר: "אנו רואים בחומרה רבה כל מקרה של אלימות. אנו מצפים מכלל בעלי התפקידים ובוודאי מבעלי הקבוצות לשמור על דרך ארץ, על כבוד השחקנים ולהתנהג בכל סיטואציה באופן הולם. אנו נבדוק את הנושא שהובא לידיעתנו ולאחר מכן נפעל".