מדונה, ארכיון
צילום: גטי אימג'ס

בגלל סיבוב ההופעות: הפקת הסרט על מדונה הוקפאה

על פי אתר "וראייטי", מלכת הפופ מעדיפה להקדיש את זמנה לחזרות למופע שייצא לדרך בחודש יולי הקרוב • בחודש יוני האחרון דווח כי לתפקיד הראשי בסרט לוהקה השחקנית ג'וליה גארנר ("אוזרק", "להמציא את אנה")
אלון פרוכטר
25 בינואר 2023
15:01

שבעה חודשים מאז הפרסום על ליהוקה של ג'וליה גארנר, כוכבת הסדרה "אוזרק", לתפקיד הראשי בסרט על חייה של הזמרת מדונה, הלילה (רביעי) דווח באתר "וראייטי" כי הפקת הסרט נעצרה לתקופה בלתי מוגבלת. הפרסום המדובר נשען על "מקורות רבים" מאולפני הסרטים יוניברסל.

על פי הדיווח, מקורבים לזמרת מסרו לאתר כי מדונה מתמקדת כעת אך ורק בסיבוב ההופעות העולמי עליו הכריזה בשבוע שעבר, לציון 40 שנות קריירה. לדבריהם, מלכת הפופ מעוניינת עדיין להפיק ולביים סרט על חייה - ביום מן הימים.

בחודש יוני האחרון פרסם אתר "וראייטי" כי גארנר, שכיכבה גם בסדרת הלהיט של נטפליקס "להמציא את אנה" נבחרה לתפקיד בין יותר מתריסר מועמדות ונחשבה במשך חודשים כמועדפת ביותר. הסרט שקיבל את השם Little Sparrow, אמור היה להתמקד בימיה הראשונים של הזמרת. מדונה שאמורה הייתה לביים את הסרט, כתבה את התסריט - תחילה עם דיאבלו קודי ("ג'ונו") ובהמשך עם ארין קרסידה ווילסון ("המזכירה", "הבחורה על הרכבת").