סילברסטון, קראנסטון, מקארתי
צילום מסך

מקלולס עד שובר שורות: הצצה אל פרסומות הסופרבול

מסרינה וויליאמס וכוכב הסדרה "יורשים", דרך סילבסטר סטאלון ומשפחתו. תעשיית הפרסום האמריקנית גייסה אליה כמה מהשמות הנוצצים של המסך הגדול והקטן • הכירו את הכוכבים הגדולים של הפסקת הפרסומות היקרה בהיסטוריה - מודל 2023
אלון פרוכטר
07 בפברואר 2023
13:30

חמישה ימים עד ליל הסופרבול, ומלבד מופע המחצית המסקרן של ריהאנה צפויות בו כמיטב המסורת לא מעט פרסומות. הלילה (שלישי) דיווח אתר "דדליין" כי רשת השידור האמריקנית "פוקס" בה ישודר הפעם המשחק, מוכרת את זמני הפרסומות למשחק תמורת יותר משבעה מיליון דולר ל-30 שניות שידור.

לא מפתיע, אם כך, שהמפרסמים השונים גייסו הפעם כמה שמות מוכרים מהקולנוע ומהמסך הקטן, לטובת מוצרים שונים ומשונים. אז אם לא בא לכם להישאר במתח - הנה הצצה לכמה מהפרסומות שיחכו לכם שם.

מיקלוב אולטרה

33 שנים עברו מאז שהסרט "מהומה במועדון" (Caddyshack) הגיע אל בתי הקולנוע, וקומדיית הגולף בכיכובם של ביל מארי וצ'בי צ'ייס מקבלת גרסה מעודכנת. הפעם בפרסומת של מותג הבירה "מיקלוב אולטרה", שאליה התכנסו כוכב הסדרה "יורשים" בריאן קוקס, הטניסאית סרינה וויליאמס, פרשן הספורט טוני רומו, שחקנית הכדורגל אלכס מורגן, המתאגרף קאנלו אלבארס ושחקנית הכדורגל אנקה אוגוומיקה.

פופקורנס

קשה להאמין, אבל בספטמבר הקרוב יציינו עשור מאז שסדרת הדרמה האמריקנית "שובר שורות" ירדה מהמסך. מאז, חזרו כוכבי הסדרה לתפקידים שגילמו בסרט "אל קמינו: שובר שורות" של נטפליקס ב-2019 ובשני פרקים בעונה האחרונה של "סמוך על סול" בשנה שעברה. הפעם מתאחדים בריאן קראנסטון, ארון פול וריימונד קרוז משתפים שוב פעולה בפרסומת למותג החטיפים האפוי "פופקורנס".

בוקינג.קום

גם "בוקינג.קום", אתר הזמנת מקומות הלינה, גייס לשורותיו פנים מוכרות. הפעם מדובר בשחקנית והקומיקאית זוכת פרס האמי מליסה מקארתי. מלבד לתת את קולה בשיר, מקארתי נתקלת לרגע בפרסומת באדם שהיא מכירה מקרוב - השחקן בן פאלקון, בעלה.

רקוטן

מלבד כוכבי "שובר שורות" גם שתיים מכוכבות הסרט "קלולס" יבקרו בהפסקת הפרסומות הקרובה. אליסיה סילברסטון, שגילמה אז את תלמידת התוכנית שר, מאחדת כוחות עם יריבתה מהסרט אליסה דונובן. הפעם הן עושות זאת בפרסומת לאפליקציה של חברת המסחר האלקטרוני הבין לאומי "רקוטן".

פרמאונט+

30 שנה מאז שכיכב בסרט הפעולה "סחרור מסוכן" (Cliffhanger), השחקן האמריקני סילבסטר סטאלון מוצא עצמו שוב נתלה על צוקי הרים מושלגים. הפעם זה קורה בפרסומת לשירות הסטרימינג פרמאונט+, לצד אשתו ובנותיו ועם כמה מכוכבי סדרות הדגל של החברה - גם המצוירים.

באד-לייט

סטאלון הוא לא היחיד שהביא את המשפחה לעבודה. "באד לייט", ממותגי הבירה הנמכרים בארצות הברית, גייס אליו הפעם את השחקן מיילס טלר, כוכב הסרטים "וויפלאש" ו"אהבה בשחקים: מאווריק". אלא שהוא נמצא שם לבד. אלא שהפעם שחקנית החיזוק שלצדו היא לא אחרת מאשר אשתו - קלי.