סם ניל, ארכיון
צילום: אי-פי

כוכב "פארק היורה" חשף: חליתי בסרטן מתקדם

השחקן הניו זילנדי סם ניל חשף כי אובחן בשנה שעברה עם סרטן הדם בשלב שלוש • ביום שלישי הקרוב ייצא לאור ספרו האוטוביוגרפי "Did I Ever Tell You This?" • לדבריו, כתיבת הספר העניקה לו סיבה לחיות
אלון פרוכטר
17 במרץ 2023
21:48

השחקן הניו זילנדי סם ניל חשף היום (שישי) בריאיון לעיתון "הגרדיאן" בריטי כי אובחן עם סרטן הדם בשלב שלוש. לדבריו, חש נפיחות בבלוטות הרוק שלו במארס בשנה שעברה, בעת שקיים את מסע יחסי הציבור של הסרט "עולם היורה: עולם חדש".

בריאיון שהעניק לקראת צאת ספרו האוטוביוגרפי החדש שנקרא Did I Ever Tell You This? שיוצא ביום שלישי הקרוב, אמר כי כתיבת הספר העניקה לו סיבה לחיות, בזמן שקיבל טיפול במחלתו. "הייתי הולך לישון במחשבה 'אכתוב על כך ועל כך מחר, זה ישעשע אותי'", אמר בריאיון. עוד חשף, כי טיפול כימותרפי שקיבל לא סייע תחילה, והוא נאלץ להחליפו בטיפול תרופתי אותו ייטול לשארית חייו.

ניל, בן 75, כיכב בסרטי הקולנוע "המרדף אחר אוקטובר האדום", "הפסנתר", "הלוחש לסוסים", ובסרט הראשון והשלישי בסדרת סרטי "פארק היורה". בנוסף, השתתף בסדרות הטלוויזיה "שושלת טיודור", "כנופיית ברמינגהאם" ועוד. בימים אלה משתתף ניל בסדרת הטלוויזיה Invasion (פלישה) שמשודרת ברשת אפל טיוי פלוס.