נתן זהבי
צילום: משה שי, פלאש 90

זהבי חזר לשדר: "התביעה נגד הדס שטייף תוגש בתוך 24 שעות"

לראשונה מאז שנטען כי הטריד מינית, השדרן חזר להגיש את תכניתו. הוא כינה את העיתונאית שהעלתה את הטענות "מנוולת", והבהיר: "מוכן לעבור פוליגרף"
ורד פלדמן
19 בנובמבר 2017
13:16
עודכן ב 13:17

שדרן הרדיו נתן זהבי חזר היום (ראשון) להגיש את תכניתו "זהבי עצבני" והתייחס בהרחבה להאשמות שהטיחה נגדו העיתונאית הדס שטייף באשר להטרדה מינית שלטענתה ביצע בה. זהבי הקדיש את רבע השעה הראשונה בתכניתו לנושא העדויות נגדו ולמה שהוא מכנה "מסע של הדס שטייף נגדו". בנוסף תקף זהבי את שטייף גם על עדותה נגד ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט.

"מעולם לא תקפתי, מעולם לא אנסתי", הבהיר זהבי בפתח התכנית. "אני יודע שיש לי פה מלוכלך. אני מודה ומתוודה שבמועדונים ובפאבים יש דיבורים שהם לא הרמה של הפקולטה. ואני מודה ומתוודה שלא פעם באו אליי בחורות, ואנחנו השתכרנו ועשינו את מצוות פרו ורבו בהסכמה, אבל מכאן ועד להפוך אותי לג'ק המרטש?"

זהבי אמר כי לא פעם דווקא עזר לנשים: "יש נשים שהגיעו אליי, והן יעידו איך הן הקיאו אצלי ואני טיפלתי בהן, ואני מקווה שתדבר השחקנית שהייתה אצלי... מורידים אותי לזנות, במובן שאני צריך לספר כמה אני טוב, אבל עכשיו אני נלחם על חפותי".

זהבי המשיך והתרעם: "אני יודע אם נגעתי לאישה לפני 38 שנים בשארם בציצי? אני מוכן לבוא למשטרה, רק אם יחקרו את המתלוננות ואז יעמתו אותי איתן, ואז שייקחו אותי לפוליגרף ואני מוכן לכל התמודדות. אם תהיה מישהי שתוכיח שעשיתי לה משהו בניגוד לרצונה - ואני לא מדבר על נשיקות בפאב - אני מוכן להתמודד".

"התביעה מוכנה". העיתונאית הדס שטייף (צילום: פלאש 90)

לדברי מגיש הרדיו הוותיק, הוא מתכוון לתבוע את שטייף. "התביעה מוכנה. זה עניין של 24 שעות והיא תוגש", הוא הדגיש. "בגלל העניין הזה אני לא רשאי לדבר על הקטע שביני לבין הדס שטייף הערפדית".

על ההאשמותיה של שטייף כלפי אולמרט, אמר זהבי: "מופיעה הגברת הדס שטייף בשבת תרבות והיא מפציצה שבאולפני ערוץ 1 'אהוד אולמרט דחף אותי' וכו'... לכל מי שלא מכיר, היציאה מחדר האיפור הוא אזור מאוד פעיל - מישהו מעלה בדעתו שאדם במעמדו ידחוף את הכתבת הפלילית של גלי צה"ל שהטילה את אימתה על עבריינים? הוא ידחוף אותה?".

עוד טען זהבי כי שטייף למעשה רק פגעה בנשים, במקום לעזור להן: "חתיכת מנוולת, אם את ידעת על 40 גברים, מאחר שלא התלוננת הם הטרידו אלפי בחורות! חתיכת טינופת!".

זהבי טען כי שטייף מנסה בסך הכל להתנקם בו על עבודתו העיתונאית: "הסיבה הקטנה היא שפה ברדיו הזה חשפתי פרשה בלי שמות, כי ככה התבקשתי, שבה מנכ"ל חברה גדולה ביצע עבירות מין בעובדת, והגברת הדס שטייף מפרסמת את המידע הזה לאחר כמה חודשים ומתהדרת בכך שזה פרסום ראשון".

מרדיו ללא הפסקה נמסר: "נתן זהבי הגיב היום בשידור למתקפה הלא מבוססת של ההאשמות שהטיחה בו כתבת התחנה המתחרה.103 אף-אם מגנה בכל לשון הטרדות ותקיפות מיניות ורואה במאבק בתופעה חשיבות עליונה. אם תגענה תלונות קונקרטיות, הן תבוררנה כמובן בדרכים מקובלות".