כאן צ'יזבטים
צילום מסך

מכירים סיפור שיכול לגרום לכל אחד לשקשק מפחד?

במסגרת ציון שנת ה-70 לישראל, כאן מחפשים צ'יזבטים ואגדות אורבניות במטרה להפוך אותם לסרטוני אנימציה מקוריים ולהעביר אותם הלאה לדור הצעיר. מכירים סיפור מבעית ומצמרר? צרו איתנו קשר
מערכת כאן
28 בדצמבר 2017
16:44

במסגרת שנת ה-70 למדינת ישראל החלטנו להפיח חיים בנכס ישראלי תרבותי שנשכח - הצ'יזבט. אחד המאפיינים המרכזיים ביותר בצ'יזבט הוא העובדה שהוא עובר מפה לאוזן ומדור לדור, וזה בדיוק מה שאנחנו מקווים להשיג בפרויקט זה שנעשה בשיתוף פעולה עם בית הספר לאמנויות המסך בבצלאל ועם הרשות לפיתוח ירושלים.

לחצו כדי לשלוח אלינו למייל את הצ'יזבט שלכם
לחצו כדי להתקשר ולספר לנו את הצ'יזבט שלכם

המטרה היא בסופו של דבר לייצר חוויה רב דורית בה התוכן, שיגיע מהציבור ומהקהל המבוגר יותר, יהפוך לסרטוני אנימציה קצרים שיופצו בפלטפורמות הדיגיטליות של כאן וכך יונגשו לדור הצעיר. יצירה מקורית וחדשנית פוגשת תוכן ותיק.

צוות התוכן בחטיבת הדיגיטל של כאן יבחר את עשרת הסיפורים המפחידים ביותר, שיעוצבו ויונפשו ע"י עשרה מעצבים שונים בוגרי בצלאל.  לצד זה, הצ'יזבטים שיאספו יועברו גם לעורכי הפודקאסטים ולתחנות הרדיו השונות של כאן. 

אז אם שמעתם על הזקנה המפחידה מפתח תקווה, על ההיא שתפסה טרמפים בגוש עציון, או על צ'יזבט אחר שאף אחד לא מכיר - אנחנו מחפשים אתכם! צרו איתנו קשר במייל: cheezbat@kan.org.il או בטלפון: 072-3936060, ואולי הסיפור שלכם יהפוך לסרטון. 

התוצרים הסופיים צפויים לעלות לאוויר באזור ל"ג בעומר, מה שאומר שהולך להיות מאוד מעניין השנה סביב המדורה.