בית המשפט המחוזי בירושלים
צילום: אתר הנהלת בתי המשפט

אב מואשם: אנס את בתו מגיל 12 ותיעד בווידאו ובתמונות

האיש, תושב ירושלים, דרש מהבת להצטלם בתנוחות פורנוגרפיות ברחבי ביתם וצילם עשרות קטעי וידאו של יחסי המין ביניהם. מסכת ההתעללות נמשכה עד סמוך לגיוסה לצה"ל
אמוץ שפירא וורד פלמן
08 בינואר 2018
12:27

כתב אישום הוגש היום (שני) נגד אב מירושלים בגין מאות מעשי אונס, סדום ומעשים מגונים שנהג לבצע בבתו מאז שהייתה בת 12 ולמשך שש שנים. האב מואשם כי גם תיעד חלק מהמעשים בעשרות סרטוני וידאו וביותר מ-1,400 תמונות שנמצאו ברשותו.

מהאישום, שהוגש לבית המשפט המחוזי בירושלים, עולה כי האיש נהג לאנוס את בתו במקומות שונים ברחבי ביתם שבבירה, כולל חדר השינה והממ"ד. כמו כן, מתואר כיצד הוא הסביר לבת כי כלל לא אהב אותה לאחר שנולדה, והחל לפתח אליה רגשות רק כאשר "החל להסתכל עליה בצורה מינית".

במקרים רבים, הנאשם קנה לבתו בגדי הלבשה תחתונה, והורה לה ללבוש אותם ולהצטלם בתנוחות שונות לתמונות פורנוגרפיות או לסרטי וידאו שונים. "במועדים הרלוונטיים, נהג הנאשם להסיע אותה פעמים רבות, לקנות לה תכשיטים ושוקולדים ולומר לה כי הוא אוהב אותה", צוין עוד בכתב האישום נגדו.

מעשיו של האב נמשכו עד כשבוע לפני גיוסה של הבת לצה"ל. בפרקליטות קבעו בסיכום כתב האישום כי "בכל התקופה האמורה, התעלל הנאשם גופנית, נפשית ומינית בקטינה עליה היה אחראי", וביקשו להותירו במעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.