זירת האירוע

חשד: תושב רעננה דקר את אשתו, רצח את בנו בן ה-3, והתאבד על פסי הרכבת

גופותיהם של אילן גדסי, בן 49, ושל בנו הפעוט נמצאו סמוך לתחנת הרכבת בית יהושע. על גופות הבן נמצאו חבלות קשות. במשטרה חושדים כי בעקבות ריב שפרץ אתמול בין הגבר לאשתו, שנפצעה קל, הוא חטף את הבן - רצח אותו והתאבד
רום ליאור, שרון עידן, אורלי אלקלעי
26 בפברואר 2018
20:28
עודכן ב 07:16

אילן גדסי, בן 49 מרעננה, חשוד שרצח אמש (שני) את בנו, בן שלוש וחצי, והתאבד כשזינק אל מסילת הרכבת סמוך לתחנת הרכבת בית יהושע. על גופו של הפעוט נמצאו חבלות קשות. גופותיהם של השניים נמצאו בסמוך לפסי הרכבת.

אתמול בשעות הבוקר דקר גדסי את אשתו ופצע אותה פצעים קלים, ולאחר מכן נמלט עם בנו מן הבית. לאחר המקרה, פרסמה המשטרה את דבר האירוע, אך לא הודיעה כי הגבר נמלט עם בנו הפעוט ולא ביקשה את עזרת הציבור בחיפושים אחריהם.

המשטרה פתחה בסריקות נרחבות, אך כוחותיה לא הצליחו לעלות על עקבותיהם. הערב שם האב קץ לחייו לאחר שככל הנראה רצח את בנו, כאשר עדיין לא ברור מתי ארע הרצח.

בשל האירוע עצרה המשטרה את תנועת הרכבות בשני הכיוונים. הרכבות מצפון הארץ מסיימות את נסיעתן בנתניה, והרכבות מהדרום מסיימות את הנסיעה בתחנת "תל אביב סבידור מרכז". לשירות הנוסעים הוזמנו אוטובוסים.

מדוברות הרכבת נמסר כי האב פרץ לשטח מסילת הרכבת בסמוך לבית יהושע, בניגוד לחוק, וכך נפגע ככל הנראה מרכבת חולפת. צוותי חירום של רכבת ישראל, משטרה ומד"א הוזעקו למקום. המשטרה עצרה את תנועת הרכבות במקום לשני הכיוונים. 

ממד"א נמסר כי "בשעה 19:17 התקבל דיווח במוקד 101 במרחב שרון על הולך רגל שנפגע מרכבת סמוך לתחנת בית יהושע. בסמוך למקום אותר ילד ללא סימני חיים. פרמדיקים של מד"א קבעו את מותם של הגבר והילד".